Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Az normális, ha 12 kg fogyás...

Az normális, ha 12 kg fogyás után kissé plöttyedt a bőr a karomon, illetve a belsőcombomon?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, ráadásul mellette edzettem is, bár viszonylag elég hamar fogytam le, kb két hónap alatt. Nem vészes, de engem akkor is zavar, főleg a karom, már nem olyan feszes, mint tavaly.

2023. aug. 23. 21:21
 1/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
heti fél-egy a normális. ez kb háromszor annyi, ezért igen, ilyenkor lehet ilyen. nem tud a test ilyen gyorsan alkalmazkodni.
2023. aug. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hosszúhajú ***** válasza:
de mint a szülésnél, ha fiatal vagy idő kell a regenerálódáshoz.
2023. aug. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szedj kollagént, és c vitamint, sok víz, És mozgás.

Mire megint nézed magad, már el is tűnt.

2023. aug. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, C vitamint most kezdtem el megint szedni, de akkor veszek kollagént, hátha segít.
2023. aug. 24. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szülés után iszom, igaz a hasamon nem láttom a változást még.

De a combomon igen. 3 válaszoló voltam. A c vitamin segít felszívodni a kollagének.

2023. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És amit a többiek kihagytad de te is írtad: lassabb fogyás
2023. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sokminden közrejátszott, nagyon meggyötörtem most a testemet. Először lefogytam 9 kg-ot, majd híztam 14-et, most megint lefogytam 8-at, de nyilván nem így terveztem.
2023. aug. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!