Nulla szénhidrát?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata?Ismertek olyat, aki több mint egy éve mondjuk napi 10-20gramm szénhidrát alatt eszik? Kell szedni vitaminokat? Miket esztek? Mennire vagytok szálkásak?
2013. jan. 4. 13:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mark Sisson és Robb Wolf pl nem kövérek.. sőt, mark ahhoz képest hog kb 60 éves, nagyon jól néz ki. Mikor fogsz te így kinézni? ;)
2013. jan. 4. 16:31
 22/23 anonim ***** válasza:

A tojásban nincs szénhidrát, egyébként azért a zöldségek között is vannak igen-igen húzós CH tartalmúak.

Lehet szénhidrátszegényen étkezni, illetve kerülni kell a lisztes, cukros ételeket. Én rizst sem eszem, de minimális kölest, hajdinát igen.

Én elkezdtem azt az étrendet csinálni-ici-pici változtatásokkal-amit a Táplálkozás Harcművész ajánlott. Teljesen rendben van, szakmailag sincs benne semmi kivetnivaló, megkérdeztem orvosokat. Annyit ugyan változtattam, hogy este én eszem egy-két teáskanál túrót. 'DE!!!!!! Ezzel az étrenddel egy percig nem éheztem, sőt a laboreredményeim tökéletesek-51 évesen- valamint energikusabb is lettem. Egy dolog talán ami zavar kissé, hogy fogyok tőle folyamatosan, pedig nem ez volt a cél, bár én sokat futok, minden áldott nap. Ezzel a sporttal Táplálkozás Harcművész nincs kibékülve, no de én meg azokat a mozgásformákat nem kultiválom, amelyeket ajánlott nekem. Nem nézem semmibe sem, Pilates és társai. Tudom, nem túl elegáns egy-egy mozgásformát így elutasítani,de kinek a pap, stb....

Voltak olyan napjaim, amit rendszeresen ismételtem is, amikor valóban 10-15 gramm szénhidrátot vittem be. Semmi problémám nem volt, sőt, ami ugyan később jelentkezett, sokkal jobban aludtam. Addig sem forgolódtam álmatlanul, de ez az alvás inkább minőségibb volt.

Vitaminokat kell szedni, de nem őrült módon. Amit be lehet vinni természetes formában, azt érdemesebb úgy!

2013. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Azért azt jegyezzük meg, hogy én csak a legjobbat keresve utasítom el a futást, és elsődlegesen mozgáspárti vagyok - és csak ezután futás kritikus.

Az étkezési szokások amiket én tanultam viszont örülök hogy sokaknak hasznosak, nem véletlen: komoly szakértők munkásságát van lehetőségünk követni :)

2013. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!