Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A fehér kenyeret és a tésztát...

A fehér kenyeret és a tésztát mivel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném csökkenteni a szénhidrátbevitelemet. Csak sajnos a táplálkozásom nagy része a kenyérre, meg a tésztára épül. Mit egyek ezek helyett? Vagy nem minden kenyér rossz? Mit ajánlotok?

2013. febr. 4. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a 4-es hozzászóló vagyok én sem értem miért lettem lepontozva.. Csak leírtam én mit szoktam enni, még csak nem is javasoltam senkinek, hogy álljon le valamiről.. Csak ötleteket adtam..
2013. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm :)


Igazából már ez a 39% is olyan magasnak tűnik.. amikor 32-33% volt, akkor tudtam hogy mindig jól belevágtam az érzékeny dolgok közepébe, most így 40%-hoz közel, kezdem úgy érezni hogy túl finoman fogalmazok.. :P


Örvendek akinek valami kis segítséget tudtam adni, én is így kaptam ám anno.. szíven ütött, nem vártam de hát hasznomra vált.

2013. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 10- Azért nem írja T.Harcműves azt, mert itt nem az a lényeg, hogy reklámozzuk a média és a modern kor " kiváló " dietetikusainak álláspontját, hanem azt, hogy egy ésszerűbb táplálkozásmódot ismertessünk meg a kérdezőkkel.


10-ből 9 valószínűleg lepontoz azért, mert nem azt kapja, amit olvasni szeretne, de ha van akár 1 is, akinek hasznára válik a tanács, akkor azért már megérte.

2013. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 88-90%-ról ugrott 77%-ra az arányom amióta ezt a kategóriát böngészem, de no problem, a 7-es szerencseszám és még a duplája is megvan.
2013. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!