Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Xilit, stevia, egyéb? Mennyitő...

Xilit, stevia, egyéb? Mennyitől számítanak drágának, hol a legolcsóbb, a fehér cukorhoz képest mennyi kell belőle?

Figyelt kérdés

Édesszájú vagyok, valamivel ízesíteni szeretném a dolgokat, gyümölcsöt délután már nem ehetek, így ha édeset kívánok, valamit ki kell találnom.

A fent említett édesítőszerek/cukrok elég drágák, de ti mit használtok? Mitől számít még 'jó árnak'?

Egy mokkáskanál ilyen édesítő hány gramm hagyományos cukornak felel meg?



2013. jan. 17. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
én xilitet használtam régebben, mondjuk csak kávéba meg teába mert édességet nem eszem...ugyanannyit használtam belőle mint a rendes cukorból, de első 2 hétben olyan hasmenésem volt tőle mint a fene :D
2013. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


1:1 használható

2013. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ezt akartam ajánlani :D még jó az eritrit is, azt legolcsóbban 2000/kg lehet beszerezni, a steviát meg próbáld ki mert nem biztos h be fog válni. én azt vettem észre h nem édesít annyira, de édesít viszont egy kis csipet elég pl egy pohár vízbe és ilyenkor nincs melékíze. ha többet teszek nem lesz édesebb de lesz mellékíz
2013. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eritritből ugyanannyi kell mint a sima cukorból?
2013. jan. 19. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!