Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki van a szervezetem a kalória...

Ki van a szervezetem a kalória deficittől. Segítség!?

Figyelt kérdés

Nem tudok figyelni, koncentrálni, idegbeteg vagyok, türelmetlen meg éhes...

Ez meddig lesz így? Valamit nem jól csinálok?


2012. márc. 5. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Gondolom, túl nagy a deficit...

Mennyi kalóriát viszel be, és mennyit kellene (súlytartáshoz)?

2012. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Túl keveset eszel és rossz összetételben.
2012. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1800 helyett 1400-1300-at
2012. márc. 5. 21:18
 4/23 A kérdező kommentje:
Rossz összetételben?
2012. márc. 5. 21:18
 5/23 anonim ***** válasza:
Legyen 1500, és legyen benne elég szénhidrát (az adja az energiát, akár tetszik, akár nem...).
2012. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Reggeli: 6 dkg zabpehely+ 1 dl tej, 1-1 dkg mogyoró, és mazsola

(vagy 2-3 szelet telj.kiőrl kenyér májkrémmel/túróval, zöldséggel)

D.e: 1 gyümi, meg még egy kisebb(pl 1 alma, meg 1-2 mandarin)

Ebéd: 3-4 dkg b.rizs/árpa/köles/d.tészta.., 10 dkg fehérje, kb. 150 kcal-nyi zöldség

Du: 1 gyümi, 7 dkg túró

Vacsi? 10 dkg fehérje, 150-200 kcal-nyi zöldség

(ezekben benne van az olaj is)

Ez így nem jó?

2012. márc. 5. 21:28
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok profi a témában, úgyhogy csak a saját véleményemet mondanám el, amit vagy megfogadsz, vagy nem. :)


Ne görcsölj rá ennyire az egészséges evésre! Fogadni mernék, hogy e körül forog minden gondolatod, állandóan kalóriákat számolsz, meg azt nézed, hogy mit szabad enni, és mit nem.

Nem azt mondom, hogy kezdj el zabálni, mert persze, ettől Isten ments. De! Ne vond meg magadtól azokat a dolgokat teljesen, amiket szeretsz. Ettől (is) lehetsz ideges. Ha nagyon hiányzik az édesség, akkor egyél egy kis étcsokit (bocsi kicsi szelet, az van ráírva, hogy 133 kcal, az nem annyira sok, hogy ne tudjon beleférni egy héten egyszer mondjuk!) Ha imádod a spagettit, akkor könyörgöm, néha egyél. :) (Nem minden nap gondolom!)

De ne legyél nagyon görcsös, mert aztán ebből szokott lenni a nagy feladás. Tapasztalat, hidd el.


Akkor sikerült lefogynom, mikor hagytam ezt az egészet, odafigyeltem, de nem ez töltötte ki az életem, ettem mindent - mértékkel, nem mértem magam naponta, és főleg, nem hisztiztem ezen a témán állandóan.

Csodákat tett, ezt akkor is látom, ha nem vagyok profi a témában.


Neked is sikerülni fog, ne aggódj! De nem kell egyik napról a másikra akarni, és ne töltse ki ez az életed! Lazíts kicsit, ha éhes vagy napközben, nyugodtan egyél egy almát, és ne foglalkozz vele, hogy van benne X kalória, amit te nem számoltál bele a kitalált étrendedbe... Mert így nem lehet élni.


De, mint mondtam, tévedhetek. Viszont nekem bevált. :)

2012. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Segítsetek légyszi!

2 hete csinálom, és akkor valami nagyon nem jó..

2012. márc. 5. 21:40
 9/23 anonim ***** válasza:
*Boci, nem bocsi. :P
2012. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem görcsölök rá, mert tudom, hogy le fog menni, de valamiért most ilyen mellékhatásai vannak.

Szoktam enni édességet is, sütök pl.túrós-tojásos muffint(t.k.lisztből), vagy valami hasonló tésztát ált. hétvégén, meg hétközbe is lemegy 1 túró rudi mondjuk, tehát nem forog ekörül az agyam. Általába 2-3 napra előre főzök, vagyis 2-3 napig ugyanaz az ebédem, a gyümiket is változatosan eszem, azért is írtam 1300-1400-at, mert pontosan nem számolom ki, csak mérem. Hogy meglegyen a fehérje, meg kevesebb legyen a szh. A zöldségeket sem számolom, csak úgy sacc/kb.

A fehérjére figyelek oda, meg a kevesebb szh.ra.

Kevesebbet is próbálok inni, mert már azt is észrevettem,hogy nagyon fel tudja gyorsítani az emésztést, úgyhogy az kb 1-1,3 l naponta.

2012. márc. 5. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!