Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Van itt olyan, aki holnaptól...

Van itt olyan, aki holnaptól kezdi az életmódváltást?

Figyelt kérdés

Szívesen tartanám a kapcsolatot egy KITARTÓ valakivel, akár minden nap leírhatnánk, hogy mit sportoltunk és mit ettünk. Az én tervem : napi 5x étkezés (tízórai és uzsi csak gyümi vagy joghurt), kevés és csak teljes kiőrlésű pékáru, sok víz, kevés vacsi.


Én kimondottan kitartó vagyok, tehát jó lenne olyan, akire hosszú távon számíthatok.


31/N



2013. márc. 10. 14:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

36 éves vagyok. Mindig egészséges voltam, így nem tudok mit mondani :) De nálunk eleve 1 húsos ebéd volt a héten. Sosem spóroltunk az ételen (anyám ünnepekkor úgy vásárolt kettőnkre, hogy a hentes már azt kérdezte, ki tudja-e fizetni...), de természetes volt, hogy nem húsból áll a világ. Ez nagyon jó, főleg, hogy én sosem voltam húskedvelő. Kivéve a házi disznótorost :) Most pedig a lazacot is.

De nem tartok itt mesedélutánt... Pedig voltak jó körök, amikor a töltött káposztát szétszedtem és a káposztát ettem, vagy amikor jött vasárnap a pirosra sütött csirke, én pedig ujjongtam: "Krumpli! Uborka!"


Akkor Te inkompatibilis vagy a pároddal vacsora terén. Írtad a kevés vacsora tervét. Én esti típus vagyok, nem tudok reggelizni (pontosabban délben teszem) és mindig is este ettem sokat, ezt mostanában próbálom egyenletesebbé tenni, főleg, hogy este rántottázom, s azzal nem tudok jóllakni, ha napközben keveset ettem. A legrosszabb, amikor nem vagyok éhes és étvágyam sincs késő délutánig (ritka, de nemrég előfordult). Az sose vezet jóra, főleg, ha még mozgok is. Úgyhogy van még minek finomodnia az életmódomban.

De ennyire talán nem kéne közölnöm, én milyen, csak koncentrálni a mindkettőnknek hasznos infókra. Majd igyekszem. (Mindig azt teszem, de a kommunikatív kisördögeim kibújnak, én pedig értékelem a szabadságvágyat.)

2013. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ja és én vagyok a nő, igen :) Legalábbis biológiailag, ezt nem tudom nem hozzátenni, nem azért vagyok androgün. De ez csak nekem fontos, mások csak annyit látnak, hogy nincs sok érzékem a női dolgokhoz.


#10: A biciklizés jó, azt nagy súlyfelesleggel is csinálhatja az ember (sőt, ha olyan baja van, hogy menni is fáj, sokszor akkor is működik) s nem teszi tönkre semmijét, futni és ugrándozni pl. nem célszerű, az ember térde eleve nem arra van kitalálva, nőknél és túlsúlynál főleg sérülékeny. Mivel én túl edzetlen vagyok láb terén, simán meghúztam a térdem, pedig alig csináltam valamit :( Azóta vigyázok rá nagyon. Nem szórakoztató, ha szinte lehetetlen a lábhajlítás és napi rengetegszer lépcsőzni kell :D

2013. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én beszállnék hozzátok!

Fiatal srác vagyok, semmi érdekes. Nem fogyni, szimplán egészségesen élni akarok. És mondjuk nem 'holnaptól', hanem már egy jó ideje, de jó egy kis összefogás!

2013. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13: Ez most komoly? Érdekes gondolat, bár (talán nekem van a legnagyobb rálátásom hármunk táplálkozására) nem az összefogás szó jut kapásból eszembe erről a kombóról, tekintve a kompatibilitás igen alacsony szintjét.

Én valószínűleg nem unatkoznék.

2013. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
nem holnap kell elkezdeni, hanem MA
2013. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Shinin, mi ketten azt hiszem kijönnék, aztán én lelkesítelek titeket ha kell, főleg ha én is kapok biztatást :D

Én igen együttműködő is tudok lenni, arra érdemesekkel!

2013. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én is ismerlek téged, szigorú vagy :) Köztünk már megy az e-mailezés egy hete, de felőlem végül is jöhetsz :)
2013. márc. 16. 12:41
 18/19 anonim ***** válasza:
neeemis vajok olyan szigojúúúú
2013. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#16: Szerintem is kijönnénk, bár bizonyára lenne pár csörte... :D De lehet, hogy nem. Már észrevettem, hogy nem vagy mindig egyformán intoleráns :D Én nyitott vagyok a jó dolgokra és érdekel a helyes táplálkozás. Remélem, afelé haladok, ez nekem egy hosszú folyamat, de most felgyorsult.

Ha még nem váltottatok privit, a legrövidebb az lenne, ha Te írnád meg az emailedet valamelyikünknek, aki már ma dupla címre írna.

Remélem, kellően békésen és hasznosan tudunk majd kommunikálni... Nem minden szkepticizmus nélkül mondom ezt, de ki tudja? Egyikőtöket sem ismerem még eléggé.

2013. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!