Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Hogyan csináljam az életmódváltást?

Figyelt kérdés

Körülbellül 2-3 hónapja szeretnék lefogyni 5 kilót! Nem kell több, csak 5 kiló!! De akármilyen drasztikus diétát csináltam, mindig elgyengültem, kimerültem, és feladtam az egészet. Pár zabálós nap után visszahíztam max 1-2 kilót, majd folytattam a drasztikus diétát. Azóta a szervezetem már kikészült, és ha többet ettem már hasmenésem lett. Elmentem orvoshoz, és kaptam bélflóra visszaépítőt, valamint el kell mennem vérvételre is. Vérvételen még nem volt olyan hogy nem ájultam volna el, de megérdemlem, magamnak kerestem a bajt. Most itt vagyok több hónapnyi szenvedés és pénzkidobás után ugyanúgy kövéren.

ma hajnalban arra ébredtem fel hogy éhes vagyok. Megettem 1 egész tábla csokit, és két melegszenyót. Felment a vércukrom, hányingerem volt, és visszafeküdtem aludni. RÁ 4-5 órával megint felkelltem, és megettem kb 3-4 kanál nutellát, és egy zacskó ropit. És most határoztam el hogy ez nem mehet tovább!!!

Anyukám nagyon aranyosan támogat engem, veszi nekem a halat, a brokkolit, a gyümölcsöket, natúr joghurtot stb, és bűntudatom van hogy mindig elrontom.

Mindig az jut eszembe,hogy MÁR RÉG LEFOGYHATTAM VOLNA!!!

Szóval elhatározom hogy úgy szeretnék lefogyni, hogy főként a zsír menjen le, nem kilóban szeretnék fogyni, hanem vékonyabb, izmosabb lábakat, kerekebb feneket, és lapos hasat szeretnék.

Jelenleg 170 cm vagyok, és kb 56-55 kiló, ( és 17 éves)

Hogyan csináljam az életmód váltást?

mit egyek, hányszor?

Azért szeretném 1 hónapon bellül már leadni azt a pár kiló felesleget, de utána is folytatnám az étrendet.

Gondoltam arra is,hogy vegyek-e fehérjeport, csak sajnálok rá kiadni kb 8000 ft-ot...

Azt is tudni kell rólam, vagyis így is kiderült szerintem hogy imádom a csokit. MEg tudom vonni magamtól kb 2 hétig is, viszont utána akkor napi 2 táblát legyűrök.

Mértékkel nem tudok csokit enni! Először egy kockát, aztán mégegyet, mégegyet stb..

Nekem egy kocka nem elég, ezért inkább nem is szoktam enni, (amíg fel nem adom)

Anyukám azt tanácsolta hogy csináljam meg a 90 napos diétát, hiszen abban akkor ehetek egyik nap szénhidrátot is, mivel imádom a tisztát, meg van hogy édességet is, és akkor talán az könnyebb lenne mint a monoton hús zöldség és kicsi gyümölcs. Persze nézném a kalóriát is, mert nem akarok hízni.

Jó ötlet a 90 napos?

annyira rosszul érzem magam:S Még szédülök a csokitól, bűntudatom van hogy felfaltam mindent, hogy megint kezdhetem előröl, hogy gyenge vagyok stb :/

Még valami.. a mozgás...

most kaptam szülinapomra egy hasgépet, ilyet: [link]


Valamint van még ellipszis trénerem, és rubint réka 2012es alakreform dvd-jén szoktam gyakorlatokat csinálni.


Volt nem egyszer hogy kb 2-re hazaestem suliból, fél 3kor már álltam is neki alakreform dvd-re tornázni 90 percet, majd csináltam vacsit, tanultam, és még 70 percet edzettem ellipszis tréneren este. Volt is változás, csak most a betegségem miatt megint feladtam mert fájt a hasam, görcsölt a gyomrom és nem volt erőm edzeni. ÉS amint jobban lettem jött a zabálás...

Kérlek segítsetek!



#fdfdfd
2013. jan. 24. 12:18
 1/3 Mirk ***** válasza:

Harcosok étrendje+kalóriaszámolás+sport.

Minden nap szobabiciklizek 40 percet, 2 naponta súlyzózok.

Napközben gyümölcsöket és fehérjét eszem pl: főtt tojás, sajt, mogyoró. Este meg ami van. Egy nap sem eszek 1800 kalóriánál többet, mégis a harcosok étrendje miatt jóllakottan és elégedetten fekszem le (itt bukik meg a legtöbb diéta meg a "6 után ne egyél" hülyeség). Aki kritizálja a harcosok étrendjét gondolkodjon el egy kicsit azon, mikor esik a legjobban egy nagy adag ételt betermelni. Hát biztos nem reggel. Na és milyen érzés üres hassal lefeküdni? Jó mi?

Minden nap eszem gabonapelyhet, édességeket.


Egy hónap alatt 4 kiló ment le zsírból.


Ha van ellipszis trénered minden nap használd legalább fél órát. számold ki mennyi kalóriára van szükséged egy nap. Ha nem is követed a harcosok étrendjét, próbálj meg este enni a legtöbbet. Mielőtt valami önjelölt táplálkozáskutató lepontozna, nem azért mert akkora "harcos" vagy, hanem azért mert sokkal könnyebb napközben keveset enni, mint este. Üres hassal nem lehet lefeküdni. Ha sok evéssel zárod a napot elégedett leszel és valószínűleg nem fogod feladni két hét után éhezés miatt.

Ajánlom még az erősítő edzést is az ellipszis mellé.

2013. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mirk ***** válasza:

Még mindig első vagyok.


Nem mondom hogy felejtsd el a nutellát meg a ropit, de ha eszel becsületesen vezesd is fel a napi kajamennyiség közé. Ha becsapod magad nem fogsz fogyni.

Persze ha kicsit belegondolsz, sokkal célszerűbb megenni egy tál rizst 15 dkg sült hússal, mint egy tábla csokit. Ugyanis a kettőben kb. ugyanannyi kalória van, csak amíg az egyik egészséges és jóllaksz tőle addig a másik nem csillapítja az éhségedet és nem is túl hasznos.

A 90 napos diéta nagyon rossz. Én csináltam egy hónapig. 8 kiló ment le izomból, zsírból egy deka se.


Egyébként nem lehetsz túl zsíros 55 kilósan 170 centivel...

Én a sportot erőltetném a helyedben.

2013. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm !:)

nem vagyok túl zsíros, de nem vagyok elégedett magammal.

Kicsit dundi a lábam, nagy a fenekem, és a csípőmnél van egy kis háj.

ezért kell az a -5/6 kiló még :S

2013. jan. 24. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!