Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22. -ig szeretnék 7-8 kilót...

22. -ig szeretnék 7-8 kilót fogyni, napi szinten járok kondizni, és holnaptól egy étkezést gyümölcsturmixxal szeretnék helyettesíteni?

Figyelt kérdés
66 kiló vagyok, és 160 centi magas. Szerintetek sikerülhet ?
2013. márc. 5. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

és attól mit remélsz,hogy egy fehérjedús nem hizlaló egészséges étkezést lecserélsz gyümölcscukorra?

a súlyodhoz menne ez az étrend pl-

[link]

szólj ha megtaláltad benne a gyümölcsturmixot!

és természetesen nevetséges a 22.és tervezet.

heti fél-1 kiló megy le ha mindent jól csinálsz.

2013. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Naponta kb 1800 kalória deficitre van szükséged ha elakarod ezt érni. Ennyit fogyaszt kb a szervezeted alapjáraton. Mellé ajánlott fogyasztani 1000-1200ret hogy a szervezeted ne kezdjen el tartalékolni és tudj fogyni. Kb annyit jelent hogy amennyit megeszel, annyit le is kell mozognod. ami olyan 1.5 óra futás naponta, vagy 2 óra kondizás. esetleg negatív kalóriatartalmú ételeket eszel.
2013. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj te lány.

Én 65,5 kg-ról kezdtem január 4-én, szintén 160 cm magas vagyok. Most vagyok kerek 60 kg. És nagyon boldog lennék, ha húsvétra 58 lennék. Ráadásul nem eszem csak napi egy almát tízóraira, vagy 2 kiwit, gyümölcsökből.

Ráadásul, ha kondizol, erősítő edzést végzel, akkor a súlyod nőni, fog, mert növeled az izomtömegedet, ami ugyan jó, de a zsír alatt nem fog látszani. Inkább görkorizz, vagy bringáz 1 órát a szép időben, többet fog érni, mint a napi kondi.

De nem fogsz tudni 7-8 kg-ot fogyni 2,5 hét alatt. Ennyi idő alatt 2 kg-ot tudsz lefaragni.

2013. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez sajnos nagyon nem így megy. A fogyáshoz leginkább TUDÁS szükséges, amit a gyakorlatban követni kell.


A kérdésedből eleve látszik, hogy ez a nagybetűs tudás nálad még nincsen meg (például hogy heti 0,5-1kg fogyásnál többre nemigen lehet számítani, nem képes több zsírt gyorsabban lebontani a testünk).


A táplálkozást nem egy turmix határozza meg, és ha a hagyományos tejes-gyümölcsös turmixot készítenéd, az még a hízást is segítené.


A fogyás pedig nem az edzésen múlik. Az edzés jó, kell, eddig is jártál és ezután is el kell járni erősíteni. De eddig sem fogytál tőle!


Szénhidrátszegényen (legalábbis keményítőszegényen) kell enni, lehetőleg sok húst és zöldséget fogyasztva, innentől már csak annyi nézetbeli különbségek vannak, hogy valahol ajánlanak kisebb mennyiségű zabot vagy teljes őrlésű kenyeret (én egyáltalán nem) illetve valahol jó tápláléknak, estére fehérjeforrásnak ajánlják a túrót (én egyáltalán nem). De az alapban megegyezés van, és amíg nem tudod az egész étkezésedet egy jó irányba átalakítani, addig nagyon nehéz dolgod lesz. Ilyen szűk határidőket pedig fölösleges kitalálni.

2013. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos út a jojóeffektushoz.
2013. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kondizni járok, de pontosabban futógépen és szobabicajon. Nem hiszem, hogy 1 kilo mehet le max hetente. Azt tudom, ha nem eszem sokat és mozgok akkor az anyagcsere nagyon gyorsan működik. Igazából 72 kiló voltam , és 66-ra 2 hét alatt fogytam le, úgy, hogy mellette ettem rendesen, csak jártam a gépekre. Anyu is ilyen típusú, mármint, hogy könnyen fogyik, könnyen hízik. De mindenesetre köszönöm a válaszolat, még meglátom milessz :)
2013. márc. 5. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!