Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésed, hogy...

Volt már olyan érzésed, hogy feladod a fogyókúrát/életmódváltást?

Figyelt kérdés
Mik jártak a fejedben és végül tényleg feladtad vagy újra talpra álltál? Mi motivált?
2013. febr. 12. 16:41
 1/2 Osynho ***** válasza:
Én ugyan nem fogyózok, de nehéz súlyos edzést végzek 8 éve. Ehhez társított étrenddel és életmóddal. Sose adnám fel! Pont azért mert nagyon nehéz és megbecsülsz minden sikert, amit elérsz. Mentálisan is sokat ad.
2013. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanaz a helyzet velem, mint az elsővel(igaz, nem 8 éve edzem, csak pár hónapja) Én is testépítő edzéstervet és táplálkozást követek, amibe beletartozik a fogyás(szálkásítás) is. Nem mindig ehetek azt, amit megkívánok, és sokkal fegyelmezettebben kell élnem, de nekem ez megéri és még nem gondoltam arra, hogy abbahagyom. Sokkal jobban érzem magam, energikusabb vagyok, mióta edzem, és jó látni magamon, hogy fejlődök, van eredménye a kemény munkának.
2013. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!