Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn kezdtem az életmódváltá...

Hétfőn kezdtem az életmódváltást. Ezzel egy időben szeretnék leadni fél év alatt 35 kilót. Ez lehetséges az alábbi módszerrel?

Figyelt kérdés

Heti minimum három alkalommal 1,5 óra sport,de ezt a három alkalmat növelni szeretném.Elkezdtem fittness terembe járni a héten már voltam háromszor.Fél órát gyalogolok futópadon,fél órát elliptikus tréneren ,fél órát biciklizek.

Mozgás mellett a kajára is figyelek,olyan 1200-1400 kalória körül eszek naponta.

Reggel müzli+joghurt.Délelőtt gyümi,ebéd saláta+hús,uzsonna gyümi vagy egy müzli szelet,vacsora valami könnyű,tojás,sonka,sajt,zöldség.Nem eszem krumplit,tésztát,rizst,viszont kenyeret eszem módjával de nem fehéret.

Jó ez így?Hatékony ez így?Van valakinek tapasztalata ilyen nagy túlsúly leadásával kapcsolatban?


2013. jan. 25. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó lesz, ha tudod tartani, de ennyit "elég" 1-2 év alatt fogyni, hogy tartós legyen.
2013. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!