Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan formásodjak, fogyjak?...

Hogyan formásodjak, fogyjak? (13/L 170cm,70kg körül. ) Többi lent.

Figyelt kérdés

Körülbelül 5-7kg felesleg van rajtam, 65 vagy jobb esetben 60 kg szeretnék lenni, fogyni, formásodni. Viszonylag arányosan oszlik el, de mindenütt van egy kicsi zsír. Gyakran érzem magam rosszul az alakom miatt. Nagyon zavar a combom, a hasam,és a felkarom. Mivel bejött a 4 órás suli, menzakaján vagyok szinte,(ami 3x-i étkezést jelent, tízórai ebéd, uzsonna. Ezek általában kenyérfélék, pékáruk vagy kakaó, joghurt stb, A főtt ételeket meg gondolom ti is tapasztaltátok milyen.) otthon meg max.

vajas kiflit eszek, kivéve hétvégén. Akkor az otthoni főtt kajákat. Nasi téren max. megeszek 1-2 kinder tejszeletet, vagy egy csomag mexicorn kukoricát, vagy amivel megkínálnak, illetve ha meglátok a szekrénybe valami kis csokit néha bekapom, nem tudom megállni :). Ha ilyen vagy menzán hogy derelye, azt is megeszem, azt se bírom megállni. Nyáron jártam futni, egy picit meg is látszott rajtam, de azóta semmi.. Ahogy tudok heti olyan 3,4 alkalommal Béres Alexandrázok 30 percet, egyébként haverokkal is szoktam kijárni néha korizni, meg heti 1-2x van 45 perces kézi edzés, néha kimegyek sétálni, de többre nem futja az időmből. Tavasszal majd járni szeretnék ismét futni, olyan 2-3kmeket naponta vagy másnaponta. Sokan mondják, hogy nem tudnának engem másképp elképzelni, formás vagyok így is, ne fogyjak, de engem akkor is zavar. Jövő szeptemberbe leszek 9.es, idén nyáron gólyatábor, addigra szeretnék magamnak lapos hasat és formásabb lábakat, felkart. A saját magam érdekében, hogy jól érezhessem magam a bőrömben, hogy a társaim jobban el tudjanak majd fogadni a gimiben. Tudnátok tanácsokat adni, segíteni? A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. okt. 5. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Hasonló cipőben járunk, bár én a magam 164 cm-jével elég alacsony vagyok, és ehhez 51 kg. Talán nem tűnik soknak, mert nem is az, arányosan oszlik el, de azért a felkaromon, és a combomon bőven van zsír nekem is és nagyon utálom.

Nyugodtan pontozzatok le engem, meg szóljatok le.. de nekem az egyetlen ami használt, az hogy szinte alig ettem, és sokat ittam, persze sportoltam is. Nyilván ez nem állapot, nem egészséges, de sajnos ez van.. keményen sportoltam és azzal se értem el, közel olyan jó eredményt se, mint a koplalással.

A szervezeted hozzászokna ha kevesebbet ennél, ne éhezz, csak fogd vissza magad.. nehéz, de meglehet szokni.

De ez az én véleményem.. ;)

Sok sikert! :)

2013. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szaladj sokat, s egyél kevesebb lekvárt.
2013. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ha komoly eredményeket akarsz elérni, bizony el kell kötelezni magad a célodnak. Látnod kell magas előtt, hogy hogy akarsz, és hogy FOGSZ kinézni. Ne csinálj ilyen idióta éhezős kúrákat, mert csak az izmodból fogsz fogyni, azt pedig te sem akarod, hiszen a testedet az izmot formálják.A diétánál 2:1 arányban fontos a táplálkozás, és az edzés (2x fontosabb!). (Súlyzós és aerob edzés) A csokikat, és a sütiket mellőzd, tudom hogy nehéz, de próbáld meg:) Én nem igazán vagyok otthon a fogyni vágyók témájában , testépítéssel foglalkozom.

[link] egy kis olvasnivaló:) ha nem szeretsz gépen olvasni, akkor vedd meg a könyvet, nem drága 1000 Ft körül van. Sok sikert! 15/f

2013. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megfogadom a tanácsokat, igyekszem majd :)
2013. okt. 5. 22:06
 5/11 A kérdező kommentje:
A további válaszokat előre is köszi :)
2013. okt. 5. 22:34
 6/11 Gelike1995 válasza:
Ha bevállalós vagy és csak fogyni szeretnél,a formák megvannak akkor ezt a kaki étrendedet akár tartva ha csinálsz egy Insanity-t levagy fogyva, viszont vedd figyelembe hogy még fog változni a tested mert fiatal vagy. Buktató az benne hogy abszolut fogyásra megy szóval formásodni nem fogsz tőle nézz utána youtubeon ha gondolod én gyakran csinálok belőle edzéseket átlag heti 1x az egyik edzésem az szokott lenni és nagyon szeretem:D
2013. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
133 éves vagy, az ég áldjon meg! Hova akarsz fogyni?
2013. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyél rendesen, csak egy dolgot tarts szem előtt: Minél többet csinálsz valamit, annál többet érsz el vele. Mégis, tanácsolnám, hogy nézz el a fogyás mint cél mellett, hanem inkább mondd azt hogy "szeretnék vérprofi lenni kézilabdában, szeretnék többet foglalkozni vele". Ha így csinálod, mint az ismerősöm is csinálta, "csak úgy mellékesen lefogyott tizenkét kilót", habár ő heti öt edzésre járt... Ő is lány. De kemény lány, akivel nem vesznék össze. Másfél évvel ezelőtt még gurult mindenhova.
2013. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*13
2013. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Figyu nincs itt semmi gond!!Annyi h nem eszel cukrot,kenyeret,zsíros dolgokat,és tésztát.Szal tod az emberek a szénhidráttól híznak,ha ezeket nem eszed akk hamar látszani fog a változás :)

Rengetek kardio eddzést is ajánlok pl:futás,mondjuk szobabicikli,gugolások hasizom gyakorlatok.Mondjuk én 80 kg vok de 195 cm,szal nekem nem baj,de neked se annyira :)

2013. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!