Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó ahhoz, hogy fogyjak,...

Ez jó ahhoz, hogy fogyjak, formásodjak?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok, 80 kiló. Sajnos az elmúlt egy évben szedtem fel magamra sok kilót, bár annyira nem látszik. Elötte versenytáncoltam, nagyon jó alakom volt, és szeretném visszakapni.

Mivel nem tudok visszamenni, arra gondoltam, hogy Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért DVD jét csinálnám meg 2 naponta. Vagy az lenne e jobb, ha csak Napi 20 percet csinálnám, és nem a 4 szer 20 percet 2 naponta??

Persze az étkezésre odafigyelek, arra van jól bevált módszerem! Csak ebbe vagyok tanácstalan!


Nyárra szeretnék kb megin 65 kiló lenni! Lehetséges?


2012. jan. 27. 02:05
 1/4 anonim válasza:
Az a baj hogy ha fogyni akarsz a 20 perc nem elég. Fogyáshoz minimum 40 perc Aerob vagy cardio edzés, mozgás kell... naponta vagy 2 naponta ez már csak rajtad áll... De ha versenytáncoltál én randizok veled igy is :D
2012. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

VERSENYTÁNCOT lecseréled RR dévédére..

engem szíven szúr a minőségi visszaesés, de ez a magánügyem.

ha az étkezéshez megvan a módszered, akkor semmi sem állíthat meg, végül is az RR videóval is lehet edzeni.

nem értem miért nem nézel egy kis bodyrockTV-t, onnan 2-3 edzést megcsinálsz, az igen ott lenne, de te tudod.

2012. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért cseréltem le a versenytáncot, mert férjhez mentem, és nincs rá időm, illetve ösz felé elkezdjük tervezni a kisbabát, és így nincs értelme újra elkezdeni.

2012. jan. 27. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
--> bodyrock TV otthoni erősítő edzések. most másodjára ajánlom, de utószor.
2012. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!