Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 16 éves vagyok,165 cm, és...

16 éves vagyok,165 cm, és 60-61 kg.6 napja léböjtön vagyok, Most nem tudom mi tévő legyek, lehet, h. rossz ötlet volt ez a böjt? Légyszi adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
Ez a böjt annyiból áll, h. egy nap 4 liter víz, és reggel, délben, este 1 db abonett kenyér, Szval napi 48-52 kalóriabevitelem van.6 nap alatt 9 kg-ot fogytam, de ma már 59-nek kéne lennem, hiszen eddig mindennap 2 kg-ot fogytam.Lehet ,h. megállt a fogyás?

2013. aug. 6. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet volt. Amit fogytál azt nem zsírból fogytad, hanem izomból, és víz ment le rólad. Sürgősen hagyd abba, mert életveszélyes amit csinálsz. Gyakorlatilag éhezel. Remélem legalább vitamint szedsz. Ráadásul ami most lement az garantáltan visszajön pár napon belül. Fogyózni nem így kell. NE csinálj ilyen butaságot!!
2013. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

a baj csak annyi hogy heti 0.5kg fogyás az egészséges ráadásul az nem is jön vissza :)

egyél rendesen és hetente 3x legalább tornázz vagy kocogj úgy lassan fogsz fogyni de nem teszed tönkre magad :(

2013. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem szedek, de a gyomrom kb mindig fáj, most is nagyon. Aztsem tudom, hogy most normális -e a súlyom. Elkeseredtem most nagyon.16 naposnak terveztem ezt a kúrát. De akkor szerintetek ehetek rendesen?
2013. aug. 6. 09:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan. Csinálj valami zöldségturmixot, vagy gyümölcsturmixot, előbb csak azt idd meg. Aztán pár falat kaja kicsit később.
2013. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De akkor most tulajdonképpen megálltam a fogyásban?:(
2013. aug. 6. 09:33
 6/17 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen hagyd abba ezt a szart mert tönkreteszed magad 16 évesen. Kezdj el nagyon keveset enni, ahogy fentebb írták, zöldséget, gyümölcsöt, majd fokozatosan térj vissza normális étkezéshez. Egyél fehérjedúsan, szénhidrátszegényen, sok zöldség és gyümölcs.

Egyébként honnan szedted ezt a léböjtös nemistudommit?

2013. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
az emberi test elég okos sajna :) szóval a 6 nap alatt rájött hogy nem számíthat sok energiára ezért mindent amit beviszel elraktározza és minden feleslegeset ami nem kell(izom) szépen lassan lebontja :(
2013. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomorítani de az a 9kg amit fogytál, 1 héten belül hanem is 100% de 90%- a biztos vissza megy :(
2013. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Eddig sem fogytál, hanem éheztél.
2013. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A léböjtben alapból nem rengeteg zöldség és gyümölcs turmixot kéne inni, szinte csak azt? Egyébként akinek nincs nagyon-nagy súlyfelesleges (50-60+), annak szerintem nincs szüksége ilyesmikre, főleg mivel fiatal vagy még ha szarul is eszel, de egész nap mozogsz, akkor is fogyni fogsz és nem izomból.
2013. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!