Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért állt le a fogyás mit...

Miért állt le a fogyás mit tegyek?

Figyelt kérdés
105kg 185cm voltam. Elkezdtem szénhidrát szegényebben enni és alapból keveset ettem. Jóval kevesebbet mint eddig. kb napi 5-700kcalt eszek. Nagyon szépen fogytam de most már egy hete 91kg körül megrekedtem. És nem megy lejebb. Eddig meg volt heti 2kg fogyás is de most semmi. Nem baj ha lelassul a dolog de ez itt szó szerint megállt. Ma pl egy tál kukoricapelyhet ettem kb 250kcal meg pisztrángot főtt krumplival ami kb 3-350 kalória lehetett és se többet se kevesebbet nem eszek. Minden nap hasonlóan keveset eszek.

2013. dec. 9. 15:01
1 2
 11/11 anonim válasza:

Azért óvatosan.Nem mindig jó a koplalás. Egyik ismerősöm így dobott le 30 kg és kihullot a haja és súlyos beteg lett.

Nem mindig tesz jót koplalás.

2013. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!