Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Suli mellet hogy fogyjak?

Suli mellet hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

15 éves 172cm 72kg lány vagyok.

Szeretnek fogyni. Tudtok olyan gyors hatékony módszereket ajánlani amit suli mellett is be tudok tartani? Mit egyek stb!? Nagyon nincs idom eljárni sportolni. Otthon miket tudok csinálni?(nincs semmi olyan gépünk..) Előre is köszönöm a segítséget es normális válaszokat kérnek!:)



2014. jan. 3. 23:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
38%
Ha este 6 óra után nem eszel és naponta csinálsz felüléseket /az első héten amennyit bírsz és hetente növeld 5-10-zel/ hamar tudsz így fogyni. Én például kicsit nehezen tudok fogyni, de egy hónap alatt 3-5 kg-ot leadtam.
2014. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azert probalj szoritani magadnak napi 30 percet, hogy elmenj egyet szaladni vagy tornassz egy videora. A youtubeon rengeteg van. Nem muszaj gramm pontossagra ugy eloszlasd a kajat, ahogy mondjak, de lehetoleg sok feherjet es kevesebb szenhidratot meg zsirt vigyel be a szervezetedbe. Ha bovebben erdekel akkor olvasgass a kerdesek kozott.

Tudom, hogy nehez betartani a napi fogyast es nagyon konnyen felre lehet zabalni. Nekem se konnyu. Decemberben sajnos elhanyagoltam magam es elegge feljott jo par kg. Ha gondolod, hogy konnyebben menne valaki mellett a fogyas irj csak nekem, megprobalnek segiteni.

15\L

2014. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez a "nincs időm" dolog nekem mindig sántít egy kicsit. Nem hiszem, hogy 15 évesen annyi dolgod lenne, hogy napi 1 órát, vagy felet ne tudjál rászánni! Ha máshol nem, akkor otthon, a szobádban végezhető gyakorlatokat, nem kell drága pénzem konditerembe járni. Vannak nagyon jó videók, youtube-on teljesen ingyen. Ha gondolod, szívesen elküldöm neked a kedvenceimet.

Az örök klasszikusok sem véletlenül azok, felülés, hasprés, feksőtámasz, fordított fekvő, guggolás, kitörés, ezek jó erősítők, tehát izmosabb és formásabb leszel tőlük.

A suliban kajálás is megoldható. Előtte reggelizz, bőségesen és egészségesen. Ha kell, kelj fel 10 perccel hamarabb, vagy dobj össze este valamit, ami nem szottyad össze, vagy ehető lesz reggeliig. Az iskolába is igyekezz egészséges kajákat vinni. Rám sokan furcsán néztek, amikor salátát vittem kis műanyag dobozkába, nem a szokásos zsömit, de megszokták. Vagy egy teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvics jól megpakolva zöldséggel, csirkemellsonkával vagy tojással sem rossz, laktató és egészséges.

2014. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szeress belém:)
2014. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Ha este 6 óra után nem eszel és naponta csinálsz felüléseket /az első héten amennyit bírsz és hetente növeld 5-10-zel/ hamar tudsz így fogyni. Én például kicsit nehezen tudok fogyni, de egy hónap alatt 3-5 kg-ot leadtam."


Figyelj, amit írsz, az hülyeség. Nem akarlak megbántani, de miért ad az tanácsot, aki nem ért hozzá? Az este 6 után ne egyél az hülyeség, felüléssel pedig nem lehet fogyni, illetve nem arra van. Így megértem, hogy nehezen tudsz fogyni, bár egy hónap alatt 5 kiló meg egyáltalán nem kevés, sőt.. pont optimális.

2014. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Már miért lenne hülyeség amit ír?

Ha neki az a tapasztalata, hogy a 18 óra utáni nem evéstől és a felülésektől fogyott, akkor ez teljes mértékben hiteles!

Amit nem eszel meg az nem hizlal, és bármilyen mozgásforma vagy tevékenység (pl. a takarítás is) kalóriaégető! Az elsővel csökkented a bevitelt a másodikkal kalóriát égetsz. Mi ebben a hülyeség?

Ha valaki így fogyott, ez a tapasztalata az igenis megállja a helyét mint jó válasz a kérdésre!

2014. jan. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és mi van ha megéhezik mondjuk 8kor? lefekszik éhesen? forgolódik, vagy mi lesz?:D nem mindegy, hogy izomból vagy zsírból fog-e fogyni.
2014. jan. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ha megéhezik 8-kor akkor elővesz egy pár évvel ezelőtti fényképet magáról, ahol nádszál vékonyan mosolyog és ünnepélyesen egy mágnessel rögzíti a hűtő ajtaján! Majd mosolyogva nyugovóra tér azzal a tudattal, hogy holnap már könnyebben ébred!;)Azt a pici esti éhséget pedig a fogyás érzésének fogja fel... Nem fáj - kibírható! Az akaraterő megtapasztalása csodákra képes! Fejben dől el!:)
2014. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hosszúhajú ***** válasza:
a hulahopp karika nem drága, és nekem még homokórásabb formásabb, nőies derekat csinált - csak ajánlani tudom.
2014. jan. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nézz körül itt: [link]

a suliban nem kell enni, elég ha otthon eszel reggel és este mielőtt lefekszel. Szénhidrátszegény étrenden nem leszel éhes, ha eszel elég zsírt is, így nem szenvedés fogyni, sőt! :)

2014. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!