Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Suli mellet hogy fogyjak?

Suli mellet hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

15 éves 172cm 72kg lány vagyok.

Szeretnek fogyni. Tudtok olyan gyors hatékony módszereket ajánlani amit suli mellett is be tudok tartani? Mit egyek stb!? Nagyon nincs idom eljárni sportolni. Otthon miket tudok csinálni?(nincs semmi olyan gépünk..) Előre is köszönöm a segítséget es normális válaszokat kérnek!:)



2014. jan. 3. 23:08
1 2
 11/14 hosszúhajú ***** válasza:
hát azzal vitatkoznék, hogy a suliban nem kell enni, szerintem elég zokni leszel, a hatodik órai kémia dolgozatnál. Valami kell, legalább dobj be egy nagy kefirt előtte üresen.
2014. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
suliban mindenképpen egyél, igyál sok vizet, este 6 utána ne egyél már semmit (ha én kibírom te is kibírod), menj futni hetente párszor...
2014. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Nirata válasza:

Nálam nagyon beszokott válni, ha 6 után nem eszem... És ha nagyon éhes vagyok akkor zöldség vagy hús este.

Ha nincs sok időd a sportra, vagy nem is nagyon szereted, akkor sétálj sokat, kocsi helyett inkább gyalog közlekedj.

2014. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Járj el esténként futni, vagy reggel, ahogy az időd engedi. A futás nagyon hasznos dolog, mert mindenhonnan fogyaszt!
2014. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!