Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen javaslatokat tudtok...

Milyen javaslatokat tudtok adni hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok egy kis felesleggel és szeretném leadni, leginkább a hasamról szeretnék fogyni mert van pocakom.

2014. jan. 1. 11:03
 1/4 anonim válasza:
Hát szívesen mondanék egy könnyű módszert de olyan nincs:/. Szerintem ha csökkented a kajaadagod minden esetben, felezed pl., vagy apró trükkökkel (pl kisebb tányérra szedsz, úgy optikailag többnek tűnik) és száműzöd nagyjából a káros dolgokat akkor látni fogod a változást :). Legalábbis nálam ez bejött. Ha mozogsz mellé az meg még hatásosabb, de vigyázz hogy ha nem izomépítés a cél akkor zsírégetésre menjen az edzés :). Nekem egyébként az a tapasztalatom hogy csak mozgással nem megy sokra az ember. Ha mellette ugyan úgy eszel akkor nem mész sokra:). Csak azért mondom, mert én is beleestem ebbe a hibába:). De ha megvan az elhatározás akkor már jó úton vagy :). Próbálj ki ezt-azt, olvass utána és menni fog :). Sok sikert!:)
2014. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ne egyél sportolj mozogj minden nap
2014. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hogyan hogy ne egyen?? Essen össze?

Kevesebbet egyél 5-6óra után maximum egy alma vagy vmilyen gyümölcs és mellette 1-2 óra edzés és még a káposztalevest tudom ajánlani abból ha megeszel asszem 4 tányérral majdnem minden nap attól is fogyni fogsz....

2014. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

19:08


Minden nap káposzta leves ? 4 tányérral?

Szerinted nem undorító egy idő után?

2014. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!