Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért nem fogytam még semmit?

Miért nem fogytam még semmit?

Figyelt kérdés
Negyedik hete kezdtem a diétámat. Nagyon figyelek a szénhidrátbevitelre (100 g/ nap alatt) de közben kalóriát is számolok ami napi 1400 körül,de inkább ez alatt van. Fehér kenyeret nem, csak szénhidrát csökkentettet eszem. Semmi liszt, semmi cukor. Alig eszem édességet amit pedig imádtam. Irdatlan mennyiségeket megettem (napi 1-2 tábla csoki 2-3 túró rudi vagy maxi king és estére egy mese mézes csokis keksz. Heti minimum 3x sütöttem valami fincsit. Éveken át tartottam is a súlyom. Egyszercsak lett egy ülőmunkám, ami nem tartott tovább fél évnél. Akkor feljött kb 6 kg. De képtelen vagyok leadni. 3 hónapja heti 3x másfél órát konditeremben izzasztom magam személyi edzővel biztos ami tuti alapon, és hetente egyszer kétszer úszom és szaunázom. Sajnos még egy grammot sem fogytam. Iszonyúan bosszant és kezd fogyni a lelkesedésem. Sokat olvasgatok a témában, már arra is gondoltam, hogy talán valami vitamint kéne szednem (l karnitin, krómra is gondoltam mert állítólag elveszi az édesség iránti vágyat, szójalecitin stb).

2014. febr. 7. 13:50
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem 1 hónap után indult be látványosan a fogyás. Addig a szervezet "ijedezik" és duplán raktároz.
2014. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Talán azért van mert sokat edzel, elég lenne a futás is hozzá, meg az a napi 1400 kcal, elég kevésnek tűnik, egyébként nemed korod testsúlyod magasságod? Lehet hgoy nincs is ott semmi gond.


Én nem rég fogytam 20 kilót, és most visszaszedtem, de kb ugyanígy tudnám jellemezni a dolgot mint te, csak én eszem normálisan, a zsírból vesztettem, míg izmot nyertem, nálad szerintem ez a gond, az izom nehezebb mint a zsír és fejlődik ha sokat edzel rá.

2014. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!