Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 173cm magas és 160kg vagyok....

Anyuka54 kérdése:

173cm magas és 160kg vagyok. Két hete kezdtem el a kalória számolós diétát. Napi 1400-1600 kalóriát fogyasztok. Sajnos semmit nem fogytam. A kérdés az lenne, hogy lehet-e ez azért mert az elfogyasztott étel 4 nap után távozik a szervezetemből?

Figyelt kérdés
Cékla és spenót fogyasztása után jöttem rá.

#étel #távozásának ideje #a szervezetből.
2014. jan. 20. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek szerintem orvoshoz menj el! Ilyen súlyfelesleggel elsőnek konzultálj orvossal, nehogy baj legyen későbbiekben.
2014. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom javasolni, amit az első. Mindenképpen orvosi felügyelettel, irányított diétába kezd, és a mozgást se feledd. Nyilván ilyen túlsúllyal nem futni kell menni, de a doki abba is segítségedre lesz, hogy mit és mennyit mozogj.

Kitartást hozzá. Ügyes légy.

2014. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Orvosok közül nagyon kevesen tudnak segíteni, tehát..


Azt meg amúgy is sejthetjük, hogy komoly problémák vannak.


Kalóriaszámolás nem segít igazi problémákon, ha céklát és spenótot eszel az jó, kerüld a glutént, tejfehérjéket, szigorúan maradj a zöldségeknél, húsféléknél!


Ez segíteni fog. Közben lehet hormonvizsgálatokat is végezni, de bármit is találnak az csak tájékoztató jellegű lesz, változtatni úgysem tudnak rajta (megfelelően). Tiszta táplálkozással viszont sok mindent el lehet érni! :)

2014. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? Hány éves vagy? Ezek lényegesek. Különben nagyjából egy cipőben járunk, mert én 173 kiló vagyok. Amúgy a te módszeredet, hogy kevés kalóriát viszek be, próbáltam és nem műxik, úgyhogy inkább diétázz normálisan. 16/F
2014. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
59 éves nő vagyok,tehát veterán fogyókúrázó.Ez a nagy súly is többé-kevésbé ennek az eredménye.Most még meg próbálok lemenni 1200-1400 kalóriára,hátha beindul a fogyás.Pluszba pedig Szűz tea kapszulát fogok szedni,hogy ne csak 2-3 naponta menjek wc-re.
2014. jan. 21. 10:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Az alacsony kalóriás étrend nem gyógymód..


A paleo, palep-ketogén étrend igen.

2014. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

1200-ra kell lemenned, de ez alá ne menj semmiképpen. Valószínű, hogy a Te anyagcseréd már annyira le van lassulva, hogy kevés bevitel mellett is nagyon jól tud hasznosítani. Ergo az 1600 kalória, ha semmit sem mozogsz, akkor az a szinten tartáshoz elegendő.

A súlyod miatt intenzív mozgás nem ajánlott, de próbálj meg napi 30 percet sétálni, ez a legkímélőbb mozgásforma, és szerintem sokat számít.

2014. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Még azt ajánlom, hogy szedj magnéziumot, mert az gyorsítja az anyagcserét, akár 2-3 db-ot naponta. (Magnerot viszonylag olcsó)

Azért nem árt, ha orvossal vagy dietetikussal is konzultálsz.


Pajzsmirigybetegséged, diabéteszed nincs?

2014. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.A szűztea kapszula segített.1400-1500 kalóriát fogyasztok és a kérdés feltevése óta 2kg-ot fogytam.
2014. jan. 29. 08:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia azóta sikerült lefogynod?
2021. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!