Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriabázison mindent betarto...

Kalóriabázison mindent betartok már 20 napja, de semmit nem fogytam. Miért?

Figyelt kérdés

Pedig eddig miimum 1,5 kiló kellett volna, hogy lemenjen

És még mindig 72 és 70,5 kg között ingadozom (annyit sikerült elérnem, hogy nem mentem 72 fölé)


2013. jún. 18. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert nem egy egyszerűsített termodinamikai modell vagy amin a kalóriabázis alapszik.


Mit ettél?

2013. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. attól mert számolod a kalóriát még nem biztos hogy normális kaját viszel be

2. ha még csak most kezdtél fogyózni(3 hete?), akkor ne várj csodát. a stagnálás is épp elég, később meg fog indulni lefelé a mérleg, csak lehet h a te testednek több idő kell. már ha az étrended is megfelelő. (pl. fél tábla csoki 250 kcal, míg 32dkg csirkemell is 250) kalóriában ugyanott vagy, mégis van azért különbség...

ezért nem értem a kalóriaszámlálós emberkéket.. inkább a makrotápanyagokat számold! aztán később ha érdekel azokból is ki tudod következtetni a kalóriát.

2013. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
en is sokat probalkozom a fogyashoz,de nekem se nem megy...pedig fogyi teat is iszok,pirulakkal is probaltam,volt mikor teljes nap nem ettem...es semmi..:(
2013. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Akkor lehet ezért nem megy.. fogyiteákkal senkinek sem megy. Miért menne? Mert ráírták hogy fogyitea?
2013. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezelőtt már december óta 8kg lement, amiből 1 visszajött szépen lassan. azóta stagnálok. tehát nem most kezdek bele
2013. jún. 18. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

attól függ mit eszel...ha pl minden nap tésztát eszel krumplival, hiába maradsz a keretben, nem hinném hogy fogyni fogsz. lehet enni ezeket is de a kaja inkább zöldség és hús alapú legyen.


ha nem ez a gond akkor csak stagnálsz, és a tested próbál ragaszkodni a kilókhoz.


vagy, elérted azt az állapotot amiben lenned kell, és nem kéne többet fogyni. ezt nem tudom mert nem írtál súlyt, magasságot.

2014. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!