Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lehet, hogy az elmúlt 1...

Miért lehet, hogy az elmúlt 1 hónapban semmit nem fogytam?

Figyelt kérdés

ugyanúgy folytatom a diétát és mozgok is

eddig havi 4 kilótól szabadultam meg, hat hónapja tartom a programomat

sok vizet iszom

mindent úgy csinálok, ahogy eddig és semmit nem fogytam, megálltam

gyanakszom valamire: Lehet-e valami köze ennek ahhoz, hogy abbahagytam a króm szedését?

Magnézium és vitaminok továbbra is


2013. nov. 7. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha pontosan belőtt étrended van akkor csökkentsd a napi ch bevitelt hetente 10g-vel.
2013. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyan eszel?


Szerintem sok lesz a szénhidrát, vagy nem hagytad el a tejet teljesen..


A krómhoz.. akkor van köze, ha krómhiány miatt szedtél krómot, de máskülönben nem valószínű.

2013. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

valóban sok lehet a ch

reggel eszem többnyire azt, lowcarb kenyérből melegszendvics, szendvics

gyümölcsöt is eszem napközben

este igyekszem zöldséget enni, sajtot, sonkát

az arány nagy mértékben szénhidrát amit eszem ez a baj, délben is egyek zöldséget, salátát hússal és este is?

de eddig is előfordult, hogy este ettem ch-t, nyáron volt, hogy este fél 9-kor megettem 4 db barackot és mégis fogytam havi 4 kilót az elmúlt hónapig, azóta sem

még egy 12 kilót szeretnék leadni így a 25 mellé, mert ez még mindig nagyon sok, elégedetlen vagyok, szarozok a diétával ugyanúgy, önmegtartóztatok és nem megy lejjebb, nagyon bosszantó


milyen edzést csináljak ami esetleg biindítaná?

2013. nov. 9. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a chszegény kenyér, de ritkán találnak ki valóban jó dolgokat.. A kókuszlisztből készült kenyerek tényleg nem rosszak, de még paleósok között is él a tapasztalat, hogy akik ilyen 'chszegény' lisztekből sütögetnek sokat, lehet hogy nem híznak, de sokan nem is fogynak pedig szeretnének.


Ennyit a kenyerekről, sajnos nem zöldségek.


Az ebéd, vacsi zöldségnél még nem találtunk ki jobbat. Járkálni kell a piacon, változatos növényeket venni és lehetőleg sokféleképpen elkészíteni, hogy ne unj rájuk. Most a káposzta, cékla, sütőtök lesz a menő a tél folyamán. De hagyma, kis! krumpli, kis! rizs időnként beleférhet (akinek nagyon elege van a stagnálásból annak inkább ne férjen bele).


Lehet próbálkozni ketogén táplálkozásra való áttéréssel is. Lényeg, hogy ne legyen szenvedés amit csinálsz, mindig legyen finom és tápláló kajád.


Lehet a gluténmentességet, sajt elhagyást érdemes megpróbálni.

2013. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!