Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mindegy mit eszek reggelire...

Mindegy mit eszek reggelire ha beleszámolom a napi mennyiségbe a szénhidrát tartalmát? (kakaóscsiga/gyümölcs? Lent! )

Figyelt kérdés
Általában vagy gyümölcsöket eszek az iskolában, ilyenkor eszek 1 banánt, 1 almát és 1 vagy 2 narancsot, vagy pedig veszek egy kakaóscsigát és azt, de mostanában lemondtam a kakaóscsigáról. Na most megnéztem, és a gyümölcsökben több a szénhidrát összesen mint a kakaóscsigában.. ezek szerint jobb ha a kakaóscsigát eszem? vagyis nem túl nagy baj? persze úgy, hogy a szénhidrátot és a kalória mennyiséget beleszámolom a napiba. (nagyon édesszájú vagyok, ezért nem is tudtam teljesen lemondani róla:))

2014. febr. 23. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

1. kakaóscsigát nem számolod bele, mert az tömény szénhidrát. Nyilván nem is eszed, ha egy cseppet is komolyan gondolod a szénhidrátszegény étkezést (azt most hagyjuk hogy 1x-2x belefér, az mindenkinek magánügy)


2. nem étel... a csiga az puhatestű, a kakaóscsiga viszont búza. a búza nem ennivaló, ennyit elég lenne komolyan megérteni.


3. a gyümölcsök ételek, bár senki sem ajánlja fogyás alatt a sok gyümölcsevést.

2014. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ha nem akarsz fogyni, akkor ha reggelire eszel NÉHA kakaóscsigát az oké. narancs oké banán hááááát.

de ha fogyni akarsz akkor mindről mondjál le.

sok fehérje, kevés szénhidrát. a legjobb szénhidráot a rizzsel viszed be

ha meg nagyon édesszájúvagy és nem vagy hajlandó lemondani az ilyenekről, akkor baszott ügy az egész

2014. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igazából nem drasztikus fogyókúrán vagyok, csak 2-3 kgtól akarok megszabadulni.

meg azért nem mindennap eszek ilyen kakaóscsigát meg ilyesmit,legalábbis mostanában jobban figyelek rá, csak most megfogalmazódott bennem ez a kérdés:D persze én is tudom hogy a gyümölcs egészségesebb, de ahogy a szénhidrát tartalmát néztem mindkettőnek úgy ezen gondolkoztam..

2014. febr. 25. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Más a kettő.
2014. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!