Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne számomra a legideális...

Mi lenne számomra a legideálisabb diétás étrend?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Szeretnék kialakítani egy diétás étrendet, mert nagyon össze-vissza eszem :S Ahhoz kérnék segítséget, hogy mikor, és milyen ételt egyek. Menzás vagyok, így az ebéd az adott, igyekszem 6 után nem enni, max ha nagyon megkívánom, eszem egy almát, vagy egy mandarint. A mozgás az hétköznap nehezen fér bele az időmbe hétköznap a sok délutáni dolog miatt, meg ugye korán is sötétedik. Hétköznap nagyrészt annyit tudok tenni, hogy egyes napokon biciklivel járok iskolába, hétvégén van időm elmenni futni. Azzal van problémám, hogy nem reggelizem (ha kell, ezen tudok változtatni), az iskolában délelőtt eszek gyümölcsöt, joghurtot, ilyesmit, a menzán ebédelek, aztán hazaérek úgy átlagban fél 5kor, és vagy próbálok semmit sem enni már (vagy ugye a gyümölcsöt, répát), vagy, ha éppen van valami finomság (friss zsömle stb...) akkor még gyors 5 vagy 6 előtt, aztán bosszankodom miatta :S:P

Ezért kérnék segítséget, hogy mikor, mennyi és milyen ételt ehetek, esetleg mikor fér bele egy kis nasi, és mi :) és tudom, hogy nem a legjobb diétás étel, de nem szeretnék lemondani a pékáruról, meg a hasonlókról, mert nagyon szeretem, ezért, ha van valami ilyesmi, szeretném, hogy ehessek is belőle, és ha már eszek, akkor legalább a legmegfelelőbb alkalommal :)



2013. dec. 4. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
De van, ahol azt írják, hogy a 6 után nem eszünk dolog baromság :S Tudna mondani nekem valaki egy helyes diétás étrendet?
2013. dec. 4. 21:51
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit igyak? (vízen kívül)
2013. dec. 4. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél. :) Ihatsz esetleg teát, édesítőszerrel. Az édesítő nem egészséges, de legalább nem hizlal. Hogyha enni akarsz valami pékárút, akkor lehetőleg délelőtt edd meg és ne egyszerre. Amúgy pedig 6× érdemes enni valahogy így:


pl:


1. rozskenyér, tarja, zöldség

2. gyümölcs

3. nasi, ha igény van rá

4. menza

5. magvak (kis marék, pl mogyoró)

6. zöldségek, hús

2013. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a joghurt?
2013. dec. 5. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Max natúr, de ne váljon a fő táplálékoddá.
2013. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!