Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egy hete diétázok, szeretnék...

Egy hete diétázok, szeretnék tanácsot kérni hogyan mozogjak mellé, mivel javíthatok a diétán? (ez ilyen sajátosan kitalált diéta, azt hagytam el amiből sokat ettem eddig)

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem eszek szénhidrátot kenyér vagy péksütemény formájában, helyette ha nagyon muszáj Dexi gluténmentes "kenyeret" eszek. Cukrot és csokit egyáltalán nem eszem már viszont megengedem magamnak, hogy reggel két kanál cukorral igyam a kávét. Mostanság azt is mézzel iszom ha lehet de annyira édesen szeretem hogy abból sok kell és drága. Húsfélékből soványat eszek és azt is hetente max kétszer. Amiből sokat eszek az a zöldség, gyümölcs, rizs, rengeteg vizet, facsart citromlevet. Néha egy kis müzlit is engedek de abból sem az agyon cukrozottat. Most bajban vagyok a főzelékekkel mert ugye a rántás az lisztes, én viszont nem akarok szénhidrátot enni csak gyümölcsökből. Az elvileg pont elég a szervezetnek. Margarint nem eszek viszont ritkán egy kis teavajat azért fogyasztok. Mit csinálok rosszul, vagy hogyan javíthatnám a diétát? Szeretnék futni de a környék elég veszélyes sötétedés után, és kondira nincs havi 7-10 ezer ft. :S Itthon is próbálok mozogni de a panel elég kevés lehetőséget tár elém a szomszéd így is állandóan panaszkodik hogy ugrálókötelezek. :D Tök vicces de kicsit megrekedtem már nincs ötletem. :D Segíts ha tudsz :)Jah és alakformálás a cél nem feltétlen a fogyás, mert 164cm vagyok 55 kilóval ami sztem tök rendben van de puhosodok és egyszer végre kiakarom próbálni a haspólót :D a hastájék az egyenesen rémes a többivel semmi bajom nincs. Köszi!

2014. febr. 28. 00:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bor.
2014. márc. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem az üdítőnek semmi értelme. szerintem azzal érdemes leállni totál. a kalórián túl ez a fő ok amiért tönkre mennek a fogak. én szinte csak vizet, meg mindenféle teákat iszok és nem hiányzik semmi más folyadék. rengeteg féle tea szerűség van. meg itt is durva, hogy mit tesznek a szokások, mert simán tudok különbséget tenni ízre különféle vizek között. csináltunk pl egyszer vaktesztet ásványvíz vs csapvíz és simán kiválasztottam vakon melyik melyik, pedig általában csapvizet iszok. valahogy átalakul az ember ízlelése is.


alkohol: hát én is szeretek inni időnként és akkor sokat :) szerintem itt sem a súly gyarapodás a fő veszély, hanem, hogy kibillensz a ritmusból. egy nagy mulatás után másnaposság, amikor bármit megengedsz magadnak csak hogy túlélj aztán meg még regenerálódni kell esetleg pár napig stb. nekem volt egy időszak amikor meditálni akartam minden nap. tartottam is, majd általában ez egy nagy berúgásnál szakadt meg. aztán néha hetek, hónapokig nem csináltam. most sem csinálom :D jah és másnaposság ellen nekem bevált ha még este lefekvés előtt magamba erőltetek SOK vizet.


szóval szerintem itt is az a lényeg, hogy meglegyen a normál ritmus, ha az megvan, akkor némi szabálytalanságot el fog bírni a dolog. nem kell parázni ilyeneken, hogy mehet e egy durva este. szerintem az ilyen kivételek beleférnek, ha amúgy megvan az az alap ahova van hova visszatérni. szerintem ha mondjuk vendégségbe mész ott is el lehet térni. szerintem nem jó visszautasítani azt amit neked főznek.


az egyébként szerintem is fontos amit írsz, hogy energikusabb vagy. szerintem az jó ha a sportban nem is az motivál, hogy soványabb legyél, hanem az, hogy nőjön az állóképességed. iszonyat önbizalmat tud adni, ha az ember tudja, hogy erős és kitartó a teste. hogy nem fog meghalni ha lefut egy buszmegállónyit a busz után.


szóval szerintem nem az a lényeg, hogy berúgsz e egy esküvőn, hanem, hogy mit csinálsz a többi nap.

2014. márc. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
de amúgy persze az alkohol sok kalória.
2014. márc. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindent :)
2014. márc. 4. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!