Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyni szeretnék, de hogyan...

Fogyni szeretnék, de hogyan 15 évesen? További lent, fontos.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és 78 kg. Fogyni szeretnék pár kilót így a nyárra. Azt találtam ki, hogy nem eszem kiflit, kenyeret, zsömlét meg ilyeneket, és minden nap lemegyek futni 1 órát. Így szerintetek sikerülhet? Milyen tanácsot tudtok adni, hogy HATÉKONY legyen?

Előre is köszönöm.:)



2014. máj. 20. 19:05
1 2
 11/14 Manka68 válasza:

Kérdező, amit most csinálsz, az egyenes út a cukorbetegséghez!

Naponta egyszer eszel, ennél rosszabbat nem is tehetnél magaddal! Lehet, hogy most hirtelen lemegy rólad pár kiló, de amint egyszer normálisan kezdesz enni, még sokkal több jön vissza!

Nem tudom mennyit eszel ebédre és mit, de már az is jobb lenne ennél, ha azt a mennyiséget elosztanád minimum 3 alkalomra.

Egyébként a leghatékonyabb és legtartósabb hatást a cukorbetegeknek kitalált diétával érheted el.

Ezt az önsanyargatást úgysem bírod sokáig, ha meg mégis, akkor előbb-utóbb megbetegszel.

2014. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Futás mellé iktass be erősítő gyakorlatokat is, akár súlyzósat is, bár szerintem kezdésnek a sajáttestsúlyos is nagyon jól hat. Figyelj oda, hogy helyesen végezd a gyakorlatokat (ha nem vagy biztos magadban, kérd meg a tornatanárt, hogy segítsen) :)

Égyél sok friss zöldséget, azzal rosszat nem teszel. Pékárut is ehetsz, ha teljeskiőrlésű (kell a szénhidrát, különösen a fejlődő szervezetnek, ha nem viszel be eleget nem lesz erőd figyelni a suliban)

2014. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy csak napi 1x eszel. ez nagyon rossz! 5- ször minimum enni kell egy nap.

Na leírom, hogy én hogy csinálom

R. 2 kis szelet teljeskiőrlésű lisztből készült kenyér, sonka/sajt, zöldség

T. fele a reggelinek vagy pár szem teljeskiőrlésű keksz tejeskávéval vagy nyers zöldség magában/mártogatóssal

E. husi+ rizs/tészta/zabpehely + zöldség vagy főzelék saját magával sűrítve husival

(gondolom menzán ebédelsz, ahol az van, amit adnak, azon tudsz segíteni, ha eszel mellé sok salátát)

U. gyümölcs magában vagy túróval, joghurttal vagy gyümölcslé formában

V. kb. ugyanaz, mint az ebéd csak kevesebb


Sokan sok-sok kilót leadtak már így, és ez egy hosszú távon tartható életmód

2014. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Az jó, amit az előttem szóló írt (a napi étkezésről). Hülyeséget ne csinálj! Hashajtó meg ilyenek... ezeket felejtsd el meg a napi egyszeri étkezést is. A szénhidrátot csökkentsd. Este azt már ne egyél. Egyél olyankor virslit, sonkát, sült csirkemellet, joghurtot, kefírt, almát, tonhal konzervet vagy bármit, amiben nincs sok zsír, cukor és semmi szénhidrát.

De azért ne kínozd magad agyon. Néha egy-egy szelet csokit megehetsz.

Azt meg felejtsd el, hogy 175 centisen 55 kilónak kell lenned. Jó lesz az 60-65 is.

2014. máj. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!