Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha nincsen derekam (tényleg...

Ha nincsen derekam (tényleg nincs, egybe vagyok) akkor szénhidrátszegény diéta mellett még kialakulhat? Illetve milyen gyakorlatokkal formálhatnám?

Figyelt kérdés
Szeretnék 5 kilót fogyni, akkor lennék 51 kiló 160 centihez, derekam valahogy sose volt sajna. Szeretnék formásabb lenni, illetve nem terhelni magam plusz kilókkal. Testzsírom 26% súlyom 56 kg. elvileg ebből 14 kg csak zsír, amikor kiadta a gép, elképedtem, és régen ugyan ilyen magas voltam csak 46-48 kg, 12 évesen. Ha hosszútávú megoldást tudtok mondani, és hogy mennyire tudnék lefogyni véglegesen, annak nagyon örülnék. ( a lábam visszeres, nagyon nem terhelhetem...)

2014. jún. 1. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy milyen a csontozatod, de ne aggódj, a keskeny/széles derék csak egy fakszni, ennél sokkal fontosabb az, hogy ánblokk hogyan nézel ki.


A CH szegény diétát mindenképp érdemes beiktatni és sportolni, illetve súlyozni is remek ötlet.

2014. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2014. jún. 8. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!