Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha fehérjediétán vagyok, de...

Ha fehérjediétán vagyok, de mellette csak naponta biciklizek kb 1 órát, akkor le tudok fogyni? 16L (168cm/64kg)

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 18:52
 1/7 anonim válasza:

Attól függ mennyi idő alatt! Sok fehérjét kell enned,viszont a szervezetednek minden másra is szüksége van.. és ha sikerül lefogyni utána ne kezdj összevissza enni mindent mert úgy a duplája jön vissza. Inkább egyél mindenből csak kevesebbet...3 óránként enni kell legalább valami alma joghurt vagy valami ilyesmi! egyébként a bicikli elég jó mellette tornázhatsz, futhatsz esetleg!

Ne feledd minden ember tökéletes!!!! Akár sikerül akár nem,de fog hidd el! :)

2014. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia. Én is 16 éves vagyok 167cm/60 kg én most 55-re szeretnék lemenni! Reggelire teljes kiőrlésű kenyeret eszek zöldségekkel sonkával, tízórai gyümi, ebéd ami épp van itthon csak kevés, uzsi vmi zöldség, vacsi pedig egy kefir,mozgásnak én is biciklizek és néha néha futok és tornázok! Remélem hasznos lesz! :)
2014. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Fejlődő női szervezet vagy, szükséged van a szénhidrátra! Vagy a következő kérdés a szex és szerelemben, hogy kimaradt a menstruációm, terhes vagyok? Pedig nem, csak simán össze-vissza fog megjönni vagy sehogy, totál leállítja a női ciklust a szénhidrát megvonás és felborítja a hormonrendszert. Inkább az adagokon változtass és a minőségen, sokkal jobb eredményt fogsz elérni. Ha simán fogyni szeretnél inkább fuss, az mindenhol megmozgat és megfelelő diétával csak úgy dobálod majd le a kilókat, ha mellé elkezdesz súlyzós edzéseket még jól is fogsz kinézni. Szóval a fehérje diétát sürgősen felejtsd el. Max a pasiknak jó, a női szervezetnek nem egészséges.
2014. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vonom meg teljesen se a zsírt, se a szénhidrátot, csak fehérjéből viszek be a legtöbbet. Mások is csinálták már ezt, nem lett nagy probléma, szerintem vállalható. :)
2014. jún. 19. 19:20
 5/7 xp ali ***** válasza:
Valami értelmes diétát is választhatnál... Max 4-6 kilót kell fogynod, az nem sok. Javaslom inkább, hogy _bizonyos_ ételeket zárj ki és ne csak bizonyos ételeket egyél. Az összetett szénhidrátok korlátozottan fogyaszthatók.
2014. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 angelside ***** válasza:
Fölösleges ilyen-olyan diétákat csinálnod! Éledmódváltás kell. Egyél rendesen a szükségletednek megfelelően, de ne többet. Sz@rokat meg ne egyél (cukor, liszt, margarin stb.) A fehérje cukorrá alakul a szervezetben, ha nem viszel be mellé elég szénhidrátot, így nem csinálsz mást, mint fene drága szénhidrátot eszel, mellette a sok fehérje egészségtelen is. A bicikli nem rossz, de egy HIIT-el többre mész fogyás terén. Az izomépítő edzések jobban fogyasztanak.
2014. jún. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
do the math, bitch
2014. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!