Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kevesebbet eszek, de...

Ha kevesebbet eszek, de ugyanugy eszek kenyeret, rizst, tésztát meg ilyesmiket is, és mellé naponta fél orát kocogok (kezdetben), akkor le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
162cm vagyok,95 kg.
2014. jan. 26. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, ezt hívják életmódváltásnak. Én is mindent eszek, csak arra figyelek, hogy mikor mennyit, és szépen jönnek le a kilók.
2014. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) sokan azt mondták,hogy nem ehetek többé ilyesmiket,de azt nem bírnám ki. A kocogást meg még majd kiegészitem valamivel,hogy nyárra normálisabban nézzek ki.
2014. jan. 26. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mivel elég nagy a súlyod, ha csak simán csökkented az adagokat és mellé még sportolni is kezdesz, tuti le fog menni pár kiló! Majd később, mikor már kevesebb lesz a súlyod, nem biztos, hogy ennyi elég lesz, de kezdetnek megteszi!
2014. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

persze!

de ha szeretsz biciklizni, akkor kocogás helyett inkább válaszd a bringát (szoba vagy kinti mind1), mert akkor nem fogod annyira leterhelni a térdeidet, amíg ilyen nagy a súlyod.

2014. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És szerintetek kb mennyi idő alatt tudnék igy fogyni kb 20-30kg-t?
2014. jan. 26. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak napi 1x kocogsz félórát, akkor sztem 5-6 hónap. Ha napi 2x kocognál, akkor talán 4-5 hónap. A kocogásnál szerintem sokkal jobb a gyorsgyaloglás és kocogás váltása. A kocogás egy intenzitás, unalmas és a szervezeted állóképességét növeli minél tovább bírsz kocogni megállás nélkül. A váltakozó intenzitás a lényeg.
2014. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!