Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 176 cm vagyok,83 kg, és 19...

176 cm vagyok,83 kg, és 19 éves. Heti 5x, vagy 6x járok futni. Mennyi idő múlva látszódhat meg az eredmény, ha naponta kb.1500 kalóriát fogyasztok? Illetve reális havi 7-8 kg-ot fogyni egészségesen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem reális, mert az heti 2 kg fogyást jelentene. Szerintem kb. 3 hónap alatt lenne reális. A futás jó, a kalóriák mellett számít az is, hogy ez miből áll össze.

Mivel fiatal vagy, elég hamar kéne látszania, pár hét.

Bár nem tudom, hogy fiú vagy-e vagy lány? Mert lánynak sok a 83 kg és ezért az elején biztosan gyorsabban megy majd le. De ha fiú vagy, akkor lehet, hogy nem is kell nagyon fogynod.

2014. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, amiért ezt fogom írni, nem akarlak megbántani.

Ha lány vagy, ehhez a magassághoz és súlyhoz, akkor szerintem nem lenne szabad futnod, mert csak nagyon megterheled a térdeidet. Jobb lenne, ha hegyet másznál, az nagyon jó zsírégető ;)

Amúgy meg 7-8 kg szerintem is irreális, annyit a 180 kilós férfiak szoktak fogyni.

2014. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem sok súlyfelesleg, szóval szerintem 3 hónap alatt 6 kilót fogyhatsz belőle egészségesen. Ugye viszonylag közel vagy a normál súlyhoz, sokkal lassabban fogysz, mintha pl 120 kilóról indulnál.
2014. ápr. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én helyzetem is hasonló volt. 177 cm vagyok és heti 5-6-7 futással 2 hónap alatt lazán ledobtam 10 kg-t utána pedig jött a többi. Mondjuk, én 107 kg voltam még akkor. Az elején kb. egy hét után indult be a fogyás, mert azért akkora testsúllyal a futás "megerőltetőnek" számított. 14-15 éves voltam. Azóta csak fogytam a futással és nem híztam vissza, de a 1500 kcal-al vigyázz! Könnyen visszaszaladhatnak a kilók.
2014. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
83 kg-val már picit nehezebb volt. Sokkal több kitartásra volt szükségem és nem is fogytam tőle valami sokat :(
2014. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!