Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az életmódváltás miatt szédülök?

Az életmódváltás miatt szédülök?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom, ezért elkezdtem normálisan étkezni. Nem koplalok, nem éheztetem magamat, csak elhagytam a nem kívánatos ételeket. És elkezdtem sportolni is. Egy hónapja kezdtem még csak el. 2 hete viszont szinte minden nap van egy kis szédelgésem. Megszédülök, megkapaszkodom valamiben, bekapok valami ennivalót, és egyből el is múlik. Nem értem mi lehet a baj, napi 5-ször étkezem, vizet is iszom eleget. Vagy szerintetek nincs is összefüggésben a szédülés és a fogyókúra? A vércukrommal lehet baj? Amint bekapok egy falatot, egyből jobban leszek.

2014. júl. 3. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyókúra közben ajánlatos a vércukrot rendszeresen ellenőrizni.
2014. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szénhidrátbeviteled hogy alakul? Nálam is voltak hasonlók az első hetekben, de azóta teljesen megszoktam.Ha egy nap nem ennék szénhidrátot, szerintem még akkor sem lennék rosszul, az első két hétben meg le tudtam volna fordulni a székről, ha csak a reggel kimaradt.
2014. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A cukormegvonas okozhatja ezt. A szervezet cukorfuggo, olyan, mintha drog lenne neki a cukor, persze, hogy van egy kis vonzata, ha elhagyod. Kb. 2 hetig tarthatnak az elvonasi tunetek, utana rendben lesz minden, ne aggodj.
2014. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet az a probléma, hogy nem fokozatosan iktattam ki az eddigi kajákat, amiket ettem? Mert most amit eszem, az csirkemell, halak, zöldség, sajtok, túró, joghurt, kefir, dinnye(más gyümölcsöt nem eszem), teljes kiőrlésű kenyér. Vagy pl eszem olyan dolgokat, mint régen, csak másképp elkészítve. Pl egész csirke sütőben megsütve, csak köretnek nem krumpli van, hanem zöldség, barna rizs.Inkább csak az ilyen nagyon szemét kajákról mondtam le, mint chips, fehér kenyér, kóla, energiaital, cukros dolgok, stb. Lehet az a baj, hogy eddig sok volt a cukor meg a szénhidrát, és hirtelen váltottam?
2014. júl. 3. 17:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg ez lehet a baj. Sok cukorból hirtelen kevés lett. Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2014. júl. 3. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna, én sem koplalok, mégis ez van. Én emeltem kicsit az adagokon, zöldségekből eszem többet. Most kicsit jobb, de még mindig szédülgetek.

Szintén egy hónapja étkezem egészségesen.

2014. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél tojást is a teljes kiőrlésű kenyér mellé, tápanyagban gazdag.

Meg heti szinten pár szem olajos magvat, diót, mandulát stb, helyreállítja a vércukorszintet.

2014. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!