Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Jó ez így ugye? Szerintem jó...

Jó ez így ugye? Szerintem jó így az életmódváltás.

Figyelt kérdés

Nos. 165/67 kg vagyok, szeretnék fogyni kb 57-58 kg-re. :) Anyuval fogyizunk, nekem eddig 0.4 kg, neki 0.3. Úgy étkezünk, hogy reggelire gyümölcs (a norbis táblázatból nézzük, csak az 1-es és 2-es kódú gümölcsöt és zöldséget eszünk:) . Ebédre hal, salátával vagy szárnyasok húsa, párolva, sütve, vacsorára görögdinnye. Naponta biciklizem 11-12 km-t, +heti 3-szor has, derék belsőcomb edzés :) Nem vagyok nagyon hájas, hasam fenekem picit az. Inkább izmos és csontos vagyok, és alapból homokóra alakom van. De fogynom kell. :)


Szóval jó lesz?



2014. júl. 15. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

...

Ezt nem értem. NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS!

2014. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerinten reggelire ehetnel tojast, piritost, valami ilyesmit. Tizotaikent valami gyumolcsot. Ebedre halat, levest, fozeleket kereskelj recepteket a neten elvegre van sok. Uzsira egy marek csonthejast. Es kb este hat ora fele vacsorazz mert alvas elott nem jo enni. ( vagyorara most nemtudok mit kitalani de a tobbiek valaszabol is megtudtad mar, de ne gyumolcsot egyel hanem valami tablalot.) Ezenkivul mozogj sokat. Egy fitnes magazinban talaltam egy tablazatot ahol leirjak mit egyel mikor, illetve van egy futas tablazat is ami jol johet a rendszeres mozgashoz. Ha akarod leirom neked az egyiket vagy akar mindkettot csak irj egy privi uzit.
2014. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia :) irtam privatban, elkuldod akkor?
2014. júl. 26. 19:56
 14/14 anonim ***** válasza:

Az étrend nem rossz, bár nem tudjuk, hogy hány éves vagy.

A szervezetednek igenis szüksége van zsírra is, és szénhidrátra is, sőt szénhidrátból kell a legtöbb.


Én nem vonok meg magamtól semmi kaját, és így fogytam január óta 12 kg-t. És igen, azt a szabályt követem, hogy eszem, de kevesebbet, és mellette naponta lemegyek sétálni.

Igen, hozzáteszem, hogy megpróbálom mellőzni a kenyeret az étrendemből, de semmi mást. Bár a kenyér egyébként sem hiányzik, ha meg megeszem 1-2-3 szeletet vagy péksüteményt vagy liszttartalmút egy nap, akkor sem megyek a wc-re hányni, mert nem szabadott volna.


A lényeg, hogy ne éhezz, mert elindul a jojó effektus.


Egyébként javaslom a következő oldalt:

www.kaloriabazis.hu


Segít kiszámolni a neked kellő kalóriamennyiséget egy napra, és mutat egy képet, hogy melyik mikrotápanyagból (zsír, szénhidrát, fehérje) mennyit kell enned egy nap. Bár itt pl. a rostok, vitaminok, ásványi anyagok nincsenek benne, amit én hiányolok, de kiindulási alapnak tökéletes.

2014. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!