Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek ez jó módszer? és...

Szerintetek ez jó módszer? és nem csak izomból fogyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hétfőn kedztem a fogyókúrámat és sikerült egy kilót leadnom.

Azaz egy hét alatt -1 kiló.

Ez így egészséges?

Az étrendem annyiból áll hogy sok zöldséget,gyümölcsöt,túrót sovány tejtermékeket fogyasztom mint pl:kefír, natur joghurt és napi 5x eszem.

A szénhidrátokat pedig néha cukrozatlan müzlivel azaz zabpehellyel, teljes kiörlésü barna fitnest kenyérrel, illetve néha kölest, de legtöbbször zöldség köretet fogyasztom a csirkemell mellé amit heti 2-3 alkalommal fogyasztok sülve vagy fõve.

Az a kérdésem hogy ez az étrend rendben van?legalábbis ugye szeretnék még fogyni csak ezzel a tempóval nem csak izombol fogyok ugye?

Nem sportolok naponta olyan 15percet sétálok de van amikor többet csütörtökön olyan 35percet sétáltam péneteken több mint egy órát és szombaton meg olyan 2órát.

De szünetekben a suliba mindig kimegyek az udvarra, tesizni is szoktam és mindentt megragadok ha mozogni kell, mindig kihasználom.


2014. nov. 23. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az étrended is, és a fogyási ütemed is rendben van :)
2014. nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)

Köszi :)

2014. nov. 23. 08:07
 3/3 anonim válasza:
Szia! Ha a fogyás mellet izmot növelni is szeretnél akkor a tejet nem ajánlom.
2014. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!