Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok és fogyni...

17 éves fiú vagyok és fogyni szeretnék! (? )

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, 172cm , 95kg és fogyni szeretnék. Hogy miért? Elég volt abból hogy egy túlsúlyos embert lenéznek, semmibevesznek és teljesen kitagadja a társadalom.

Szeretnék lefogyni azért is hogy végre egy lány ne úgy nézzen rám mint egy mutánsra, és akár legyenis valakim. Azért is mert a családban is semmibe vesznek pont ezért.


Viszont nem tudom hogy hogy kezdjem el. Van 100 féle módszer, de senki sem közli velem hogy hogy kezdjem el,hogy miért azt válasszam.

Kaptam ötleteket hogy csak vizet igyak, aztán hogy igyak bármit. Ne egyek 6 után, aztán csak lefekvés előtt ne egyek. Ne egyek semmi cukrosat,teljesen hagyjam el, aztán hogy ehetek bármit csak ne sokat.

Sportoljak sokat, aztán meg ne mert hamar feladom. Számoljam a kalóriákat, aztán mégse mert szartse ér.Senki semmi konkrétumot nem tud mondani, SŐT minden 2 válasz ellent mond az előzőnek. Aztán jönnek a nagy szakszavak hogy ne egyél gyors szénhidrátot , de senki nem közli hogy mi a szar az.

Valaki magyarázza már el érthetően és egyszerűen hogy mit csináljak ahhoz hogy lefoggyak /már a szót is utálom/.



2014. nov. 21. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az nyilván érthető, hogy ha súlyfelesleged van, akkor az annak a következménye, hogy több a bevitel, mint a felhasználás. Azaz a beviteli többlet rakódik le háj formájában. Nyilván tudod nagyjából, hogy milyen étkezési szokásaid vannak, milyen mennyiségeket szoktál magadhoz venni és naponta hányszor. Netán folyamatosan. Ha mostantól csak feleannyit eszel meg, esetleg az evési alkalmak számát is csökkented, akkor már előbbre vagy. A gond csak az, hogy a nagy gyomor korogni fog az ürességtől. Vegyél egy széles bőrövet és jól húzd meg, többet segít, mint gondolnád. Egyél alacsony kalóriatartalmú, de sok emészthetetlen anyagot tartalmazó ételt: elsősorban növényi táplálék (kiváló a cékla és a káposzta) és minél kevésbé van feldolgozva, annál kisebb a kalóriatartalma, hisz nincs benne rántás, sűrítőanyag stb. És bizony, inkább inni kell éhségérzés esetén és nem enni. Inni meg lehet meleg levest is, akár húslevest. Nem könnyű s nyugodtan mondhatjuk, hogy szenvedni fogsz. Szenvedni viszont csak akkor fogsz, ha van arra ráérő időd, tehát le kell foglalni magad valami olyan tevékenységgel, ami nem enged evésre gondolni. Erre jó a sport, különösen, ha csoportban csinálod, mert akkor társaságban nem fogsz unatkozni
2014. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"hogy ne egyél gyors szénhidrátot , de senki nem közli hogy mi a szar az."


Már tudom, ki vagy, és az előző kérdésednél leírtam, hogy mi a gyors szénhidrát, és legegyszerűbben a GI figyelésével kerülheted el.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__62..

2014. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm, éppen dolgozom a rendszeres étkezésem kitervelésén :D


2. Bocsánatot kérek, azt a kommentet még nem olvastam. GI az mi?

2014. nov. 21. 19:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah és az övet a köldököm vonalában húzzam meg , vagy hol?
2014. nov. 21. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyomrod vonalában húzd meg, az a köldök fölött van a bordák alatt.
2014. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!