Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha heti egy olyan napot...

Ha heti egy olyan napot beiktatok, amikor csak tojást és zöldségeket eszek, az hatásos lehet? Vagy heti egy gyümölcsnap? Esetleg mind a kettőt beiktatni egy héten?

Figyelt kérdés

Pl. tojásnapra ezt gondoltam:

reggelire 2 tojás+paradicsom+paprika+uborka

ebédre: hagymás tojásrántotta 3 tojásból, + hozzá paradicsom, uborka, retek

Vacsora: hagymás tojásrántotta 2 tojásból, + hozzá paradicsom, uborka, retek



2015. jún. 12. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a ilyen meg olyan nap!

a szervezetnek minden nap meg kell adni a megfelelő tápanyagokat megfelelő mennyiségben.

2015. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed, hogy ettől fogyni fogsz, iktass be magadnak bármilyen napot. Ez így meglehetősen unalmas.
2015. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes,én nyáron csináltam ezt,1nap amin csak zöldség és egy amin csak gyümölcs minden héten.És hatásos volt,de a többi napon is diétázni kell egészséges ételekkel .A zöldségekkel és a gyümölcsökkel is lehet érdekes dolgokat csinálni :)
2015. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem ártasz vele magadnak, szóval csináld ha jól esik, viszont nem tudom, én 2-3 ilyen nap után tuti megutálnám a tojást, annyit meg nem ér az egész. Inkább egyél tojást reggelre minden nap, gyümölcsöt tízóraira, uzsonnára, ebédre valami mást, vacsorára saláta, túró, vagy ha ennyire imádod a tojást mehet az is.
2015. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a tojásnap teljesen jó, akár állandóra is, csak még egy kevés ezt-azt kéne rádobni, hogy meglegyen pl. a kalcium, bár azt szedni is lehet. A tojás és a zöldség jó kombó, az én napjaim elég hasonlatosak a fentihez, csak kevés olajos mag és valamennyi kókuszzsír is van benne. 7 nagyobbacska tojással már a fehérje is alakul, sok és sokféle tápanyag is van benne, laktat, finom... Én hónapok alatt sem untam meg (3 évig napi kb. 4 tojást ettem és nagyon-nagyon keveselltem, most már jut 7-8 is, ha kell :)), bár inkább tükörtojást eszem.

Ketreces tojással nem bírnám, én jóféle házit eszem, sokkal finomabb és értékesebb.


A gyümölcsnap sokkal értelmetlenebb, leginkább cukor van benne, amire nincs szükséged (persze, vitaminok s ez-az is, de sokkal jobb ötlet zöldséget enni fehérjével).

2015. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha eszel egy kevés húst is mellé (csirkemell falatokat) pl cézár salátát készítesz az úgy nagyon király,en azt szoktam enni
2015. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem "ilyen nap", meg "olyan nap" kell, hanem össze kell hangolni a tápanyag bevitelt a mozgás mennyiségével! Ennyire egyszerű! Hippokrátesznél a "diéta" éppen azt jelentette, hogy a kettő össze van hangolva. A tápanyag bevitelnél érdemes odafiogyelni az arányokra. Ennyi.
2015. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!