Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Heti 3x járok kondi terembe....

Heti 3x járok kondi terembe. Mikor fog meglátszani? További lent

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy mikor fog meglátszani az, hogy teszek magamért? Nem szeretnék kockás hasat se semmi, csak, hogy laposabb legyen. És még azt szeretném megkérdezni, hogy milyen gépeket használjak a hasam laposítására, a combomon a belső husi ledolgozására?

Előre is köszi a normális válaszokat!



2015. jún. 18. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor fog látszódni,ha az étkezésed rendben,és kalóriadeficitben maradsz.
2015. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én fogytam 30 kilót sehonnan se ment le megmértem magam
2015. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a kiindulási súly, alak.

Pl. nekem a kezdeti súlyom 62,5 kg volt, és 2-3 hét után már észleltem, hogy energikusabb vagyok, könnyebben mozgok, nem vagyok eltelve. De ehhez nem elég kondiba járni, az étrendre is oda kell figyelni nagyon!

Most 56 kg vagyok, kb 2 hónap telt el, és most már érzem valamennyire, hogy változott a testem. Mostanában kezdik észre is venni. egyébként a célsúly 50-51 Kg, szóval még kell fogynom, de már jó úton vagyok.


Mennyi a kezdősúlyod? Kajára is odafigyelsz?


Gépek: Combközelítő, colmtávolító, combfeszesítő gépeket használd, de a konditeremben nincs edző, aki tudna egyénileg segíteni? Mert nálunk pl ez a dolguk, vki odamegy, megkérdezi, hogy mit hogyan és készségesen megmuataja. Másrészt az első edzésnél mindenkinek jár ingyenesen egy egyéni edzésterv is.

2015. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!