Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyedül, kezdőként hogyan...

Egyedül, kezdőként hogyan álljak neki a konditermes edzésnek?

Figyelt kérdés

személyi edzőre nincs pénzem most, találtam egy jó kis konditermet elfogadható árban. nem vagyok kövér, átlagos az alkatom, a hasamról és a combomról szeretnék kicsit fogyni, illetve izmosítani (főleg a lábamat, popsimat, karomat). hogyan kezdjek neki, miket csináljak?

milyen gyakran menjek, hogy legyen eredménye? persze egészséges étkezéssel mellette.



2015. máj. 26. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyedül sehogy.

Kell valaki, aki megmutatja, hogy melyik gépet hogyan kell helyesen használni, a gyakorlatokat, hogyan kell helyesen elvégezni, hogy ne sérülj meg és ne árts magadnak az edzéssel.

Ehhez nem kell feltétlenül személyi edző, csak egy ismerős, aki már jártas ebben.

2015. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Menj el egy konditerembe, fogj vasat, és hajrá...máris nekiálltál. Én egyedül kezdtem el edzeni. Nézd meg a builder shopos dolgokat, ott találsz egy csomó hogyan edzél videót, ha van agyad, felfogod, és megpróbálod csinálni, menet közben meg majd rájössz, hogy hogyan kell. Csak ne nagy súllyal csináld az elejét.
2015. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

először el kellene dönteni hogy melyik szeretnéd először

fogyni vagy izmosodni? mert a kettő egyszerre nem megy

es nem tudsz csak hasról es combról fogyni,ha fogysz akkor mindenhonnan

2015. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!