Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 kg-t mennyi idő alatt...

13 kg-t mennyi idő alatt lehet leadni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A mostani hónapokban eléggé elengedtem magam,leálltam a sporttal(heti 5 óra futás) és hát felkúszott rám ennyi :( nem vagyok kövér,de kissémód idegesít hogy nem állnak jól a ruháim.Júli elején megyek nyaralni addigra meg kéne szabadulnom tőle..jártas vagyok a témában,itt most nem tanácsokat vagy segítséget kérnék,hanem tapasztalatokat:) 2 hónapra gondoltam,szerintetek elég rá?Nekted mennyi idő alatt sikerült?Fontos lenne:( előre is köszi!!! 18/L


(Előre tudom,hogy nem lesz egészséges,de ezeket a kommenteket,hogy "visszahízod,belehalsz,korházba kerülsz,meg izmot fogysz" most légyszi ne irjátok!:))



2013. ápr. 25. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt a felét tudod leadni. Tapasztalat.
2013. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

legkorábban 13 hét.

Kivéve ha CH szegény élelemre állsz át (pl. paleo), mert akkor valószínű, hogy meglesz a 2 hónap.

De ez olyan drasztikus életmód váltás, hogy ha eltérsz a követelményektől, akkor mennek vissza a kilók. Szóval én nem javallom és nem a kórház miat, hanem mer megereszkedik a melled pl (tapasztalat, oda a drága feszes cickóm :S ) és lógni fog a bőr rajtad.


A szép fogyáshoz sajnos idő kell.

2013. ápr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én tavaly augusztus 2-től fogyókúrázom (akkor mentünk fesztiválra és -2 kilóval jöttem haza). Azóta fogytam le 13 kilót, most vagyok 55. Nem koplaltam csak odafigyeltem arra mit eszek. Szóval nekem majd 9 hónap kellett hozzá. Mozogtam is mellette, nem túl sokat, de mégis valamennyit hogy ne legyen plöttyedt a bőröm, szóval nekem ennyi idő alatt sikerült. Ha nem egy tök faluban laknék és lenne mondjuk normális konditerem, futópaddal, meg minden egyéb géppel lehet hogy fél év alatt sikerült volna, de sajnos a lehetőségek tárháza itt véges.
2013. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!