Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Le kell adnom 10...

Alana9274 kérdése:

Segítség! Le kell adnom 10 kilót! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyukám esküvője lesz meg a nevelőapámé.Sajnos most ebben a félévben nagyon elengedtem magam mert felévételi év van (8.os vagyok) és nagyon stresszeltem és evéssel vezettem le..voltak időszakok amikor belevágtam megint fogyózni meg edzeni.(heti 5x futópad)Nagyon jól ment(roppant gyorsan fogyok)csak aztán megint stressz és visszaestem..nyár óta kb.10-13 kiló csúszott fel rám de nem igazán szembetűnő viszont én érzem magamon nagyon.36-38 volt a méretem most Isten se tudja mert nem járok boltokba..se mérlegre nem vagyok hajlandó állni...:S Viszont az idő nagyon-nagyon sürget!!! Kérlek ne írjatok ilyeneket hogy "jaj úgyis visszaszeded,meg ne csináld rosszul leszel,meghalsz"..stb.erre most nincs szükség:) azt találtam ki hogy 1 hétig csak coca cola zerot innék és sportolnék.azután csak nagyonnagyon minimálisan ennék szinte semmit..csak cola zero.tudom hogy nagyon egészségtelen meg stb..de muszáj lefogyjak:( vagy valami tapasztalat?TI mennyit fogytatok drasztikusan és mennyi idő alatt? Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat!:)

2013. márc. 21. 20:13
 1/8 _.-Akv-._ válasza:
És ha 1 hétig nem eszel beszopod. Minden nap egyél, de keveset.
2013. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Vizet igyál ne colát, ez nekem bevált: [link]

Ez is jó: [link]

De sok dologra kell azért figyelned: [link]

14L

2013. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

és ki a kutya foglalkozik veled anyádék esküvőjén?

ritka sz@r motiváció,ha az egyáltalán.

a motiváció az egészség megőrzése a funkcionális haszon és az edzés öröme.

tisztulj ki bármit is szedsz,kezdj el edzeni és rendesen enni.

2013. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sok paraszt van Magyarországon mostanába:DDDDD főleg az első ;).mellesleg a 3.at sem nevelték meg.
2013. márc. 22. 14:48
 5/8 _.-Akv-._ válasza:
Nem paraszt. Őszinte. Most mit kedveskedjek, ha egy f*sz vagy? XD
2013. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

téged is megnevelhetnének,pl így-

[link]

2013. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van egy tök jó diéta, ami akár 8 kilót is leszed rólad 2 hét alatt, ha rendesen betartod. Lényegében annyi, hogy ne egyél szénhidrátot. Fejből sajna nem tudom, de gyakorlatilag mindig ugyanazt kell enni, csak máskor: reggel 1 csésze kávé (fekete!), főtt marhahús, tojás, zöldség, gyümölcs, esetleg sajt. Van olyan nap, amikor halat ít elő, van olyan nap, amikor joghurt van, vagy (hogy ne szenvedj annyit) grillcsirke, mert az nem hízlal annyira.
2013. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
diétázz csak, majd visszaszeded, akaratgyenge
2015. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!