Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan lehet fogyni aközben...

Hogyan lehet fogyni aközben hogy eszel mindent?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
eszel mindent-de keveset
2015. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána a kalóriaszámolós módszernek. javaslom a kaloriabazis.hu-t, ott ugyanis a kalóriák mellett a zsír-szénhidrát-fehérje mennyiséget is számolja a rendszer
2015. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem eszel sokat. Mértékletesség.

Szerintem szinte mindenki ezt csinálja, akinek nincsenek súlyproblémái :) Én is. Mindent eszem, rendszeresen eszem, nem túl nagy adatok, jól lakom, de nem pukkadok ki, de nem is éhezem. Időnként eszem édességet, süteményt is. De nem mindennap és nem falok fel egyszerre mindent :)

2015. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kalória és szénhidrát számolással, figyelve hogy több legyen a lassan felszívodó szénhidrát. Mellette meg sport.
2015. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyiség kérdése, természetesen az összetétel is fontos, még a jóllakás szempontjából is, nemcsak az egészség miatt...

A párom pont ugyanolyan étkezéssel fogy és hízik, csak fogyáskor kisebb a mennyiség (vagy több a mozgás), ennyi. Éhes kicsit, de kibírja. Nekem jóllakottság kell, úgyhogy én nem eszem mindent, de nem is akarok :D Azért egy csomó dolgot eszem, csak ami nem passzol az életmódomba, abból picit, nekem így teljesen jó.

2015. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb ételből van minőségibb változat is, pl. a mekis hamburger nagyon rossz, de ha te otthon készítesz egyet, alacsony sótartalmú, lassabb felszívódású szénhidrátot tartalmazó zsemlével, hússal, zöldségekkel, akkor egy tápláló és laktató alternatívát kapsz, s még az íze is jobb.
2015. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lemozgod
2015. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!