Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mától diétázom mehet reggelire...

Mától diétázom mehet reggelire 3 db főtt tojás 150-200 gramm paradicsom 1 db paprika 100 gramm uborka?

Figyelt kérdés

160 cm és 65 kilós nő vagyok.

Ebédre mit egyek?

Vacsorára már tudom hogy túrót fogok enni.

Ebédre mehet valami hús, hajdina?



2015. szept. 8. 05:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennyire nem mentél előtte utána? Igen, jó lesz.
2015. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem kevés,bár nem vagyunk egyformák.Óvatosan,mert sokan nem értik a kalóriaszámolás lènyegét.Én eszek mellé teljes kiörlésű kenyeret,tejeskávét édesítővel,ebédre normális megreformált ételt,és 15 óra után csak fehérje,zöldség.Én az update életmódot követem,de a kalóriabázisba is beírom a dolgokat.Napi 1200-1500kcal mellett,30-40 perc mozgással lement már 3 kiló,2 hét alatt.
2015. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az kimaradt,hogy én is 160cm vagyok,és 65-ről indultam :)
2015. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez rengeteg lenne.

3 db tojást semmilyen formában sem tudok megenni. 2-től totál tele vagyok. És én nem is diétázom.

2015. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

eed csirkemell, salata

vacsi zsirszegeny turo edesitovel

2015. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
18%
hogy birsz ennyit enni? :O en reggelire megeszek egy tojast paradicsommal, utana egy fel banant es feketekavet, es ez tart ki ebedig. es akkor nem fogyozok meg csak tartom a sulyom...amugy ha nem tolsz szenhidratot, akkor meg akar mukodhet is. de ez iszonyat mennyiseg, sztem csokkentened kene felere legalabb
2015. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már, ő tudja, mennyivel lakik jól.


Kérdező, ez remek reggeli :) S teljesen mellékes, hogy én sosem reggelizek, viszont 5 tojással sem lakom jól :D Ez a Te reggelid, nem az enyém, vonzó összetétellel, tápanyagtartalommal.


A hús és hajdina jól hangzik :)

2015. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6: Kb. 300 kcal (nem számoltam ki, amúgy sem egyformák a tojások) iszonyatos mennyiség egy étkezésre a háromból? Nos, ezt sokan nem gondolnák így... Én 1000 kcal alatt neki se állok enni, s önmagában ezzel sincs semmi baj fogyáskor...
2015. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8: Nem a kalória sok, hanem a telítettség érzet.

Aki túlsúlyos annak "ki van tágulva" a gyomra és több étellel lakik jól. Szerintem az adagok is fontosak, hogy hozzászokjon a normál adagokhoz és ne csak az óriási mennyiségekkel lakjon jól.

2015. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit sok mennyiségre, igyekszem rajta dolgozni és aprólékosan egyre kevesebb mennyiséget enni.
2015. szept. 8. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!