Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 80g szénhidráttal lehet...

Napi 80g szénhidráttal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
több kell
2015. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
fiú/lány, cm, kiló?
2015. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Még éhenhalni is
2015. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

23N, 164cm, 120kilo

Korábban is túlsúlyos voltam, de 2 éve volt egy törés az életemben ami után depressziós lettem. Kész ételeket és rengeteg édességet ettem, ami meg is látszik, mert egy év alatt 30 kiló jött fel. Már egy ideje jobban vagyok, úgy érzem sikerült kigyógyulnom a depresszióból és csak a súlyomból kellene lejjebb adni, mert már ott tartok, hogy érzem, hogy az egészségem bánja.

2015. okt. 14. 13:23
 5/23 anonim ***** válasza:
több kell mondjuk 150g én kb ennyivel kezdtem fogyni aztán emeltem mert közbe elég sokat izmosodtam ennyi elég lesz kb neked is ha nem megy akkor vedd kevesebbre és én csináltatnék egy cukor terheléses tesztet ami nagyon szar de megéri
2015. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nézz utána a 160g Ch diétának. Hidd el, ha ezt betartod, annyival is fogyni fogsz.

A 80g CH még az agyműködéshez szükséges CH-t se nagyon fedezi.

2015. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én is 120 kiló voltam még régebben, bár én pasi vagyok 190 cm. Csajok mindig 20-30 kilóval könnyebbnek hittek xd Most 34 kilóval vagyok minuszba. :) Én azt ajánlom neked hogy egy 1700-as kcal étrendel kezdj. Ahoz kb 230g szénhidrát szükséges. Nem tudom hogy tanulsz-e még vagy dolgozol de próbálj meg elmenni sétálni/biciklizni napi másfél órát. Ilyen testsúlyal én nem futnék. Próbáld meg dobni a pékárukat, cukrokat (bele értve a coca colát meg a többit). Sőt én az egész tészta félét dobtam. Még a teljes kiörlésű kenyeret is. Inkább mogyoró, babból és ilyen természetes anyagokból fedeztem a szénhidrát szükségletemet. Nagyon sok folyadékot kell innod Ásvány vagy Tiszta vizet. Ajánlom neked a zöld kávét is ami 2 hónapra kb 3 ezer forint. Az ilyen iprai termékeket is dobnám hogy felvágott, virsli stb stb.

Nekem egy étrendem most így néz ki.

5 Tojásfehérje 2 egész tojás + zöldség

uzsonna: mogyoró

Ebéd Chilis bab, vagy rizs esetéeg ÉDES burgonya.. az édes burgonya jó minőségű szénhidrát, de a többi burgonya fajta nem. De ebből is csak mértékkel. Hal, Pulyka, csirke hús! Én bőr nélkül eszem, elég sok kcal van abban is.

Uzsonna: általában zöldség vaéami hússal

estére meg megint tojást ettem.

De én csináltam ezt is. https://www.youtube.com/watch?v=lCzuI84H-1c nálam bevált nagyon gyorsan jöttek le a kilók és még mindig tartom a súlyom!!! Ha esetleg ezt választod arra nagyon figyelj hogy ne menj át atkins diétába! Az atkins iszonyat egézségtelen diéta, sőt hamar vissza jönnek a kilók. Hosszú távon meg problémáid lehetnek belőle. Az az orvos aki kitalálta saját magán nem merte alkalmazni :D

2015. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2015. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha elég keveset eszel, akkor igen. Egyébként 5 grammal sem.

Tapasztalat, de logikus is.


Amikor 25 kg feleslegem volt, akkor én, ha fegyelmezetten és megfelelő ritmusban ettem, akkor fogytam 80g ch-val, lassan, de biztosan... Megjegyzem, 2-300 grammal ugyanúgy tudnék fogyni ugyanannyi kalóriabevitel és mozgás mellett, csak éppen azt erőszakkal kéne rám kényszeríteni s akkor is szétkaparnám a falat éhségemben (csak onnan tudom, hogy menne, hogy volt egy időszak, amikor sok szénhidrát mellett sem voltam éhes s pont ugyanúgy fogytam, mint ötödannyi szénhidráttal).

A 80 grammos varázslat nem tartott akármeddig, egyszer beérte a kalóriabevitelem az energiaszükségletemet s még sok volt hátra...


Van, akinek könnyebb.

Van, aki 20g ch mellett csak koplalni tud. Van, aki picit többel izmot épít.

2015. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#6: 160g körüli paleóval én aztán nem fogytam nagy feleslegből sem, pedig olyan keveset ettem, amennyire csak képes voltam, utálok éhezni.

Nem mindenkinek válik be.


Úgy tudom, az agynak kb. 50g glükóz kell feltétlenül (egy része elvan ketonokkal, de nem az egész), persze azt akkor is megkapja, ha jóformán semennyi szénhidrátot sem eszünk. Hogy egészségtelen-e 50g alá menni, erről megoszlanak a vélemények, de elég sokan élnek jóval alatta évtizedek óta, jobb közérzet és energiaszint mellett, mint korábban.

No persze, van, aki nem bírná a 100 grammot sem, az egyen többet.

2015. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!