Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 80g szénhidráttal lehet...

Napi 80g szénhidráttal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
És ki mondta h paleonak kell lennie?
2015. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
#9 kisbabák lehet h épitenek 20g mal izmot de más senki már ha nem maradt le 1 nulla
2015. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Krisz85 ***** válasza:
sajnos nem, ilyen kevés szénhidrátot nem igazán érdemes bevinni mert több a hátránya, mint az előnye, és csak jojózni fogsz!
2015. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#11: Nem kell paleónak lennie, csak a paleóról is azt hiszik, mint a kevés szénhidrátról, hogy fogyaszt. Pedig önmagában nem, csak ha elég keveset eszik az ember.


#12: Az izomépítésnél azt írtam, picit többet, de nyilván lehet 20 grammal is. Az izomépítéshez inkább fehérje és energia kell, csak persze a glikogénraktárak lemerültsége miatt kevésbé fognak domborodni az izmok. Viszont a ketogénező testépítők (legalábbis azon a fórumon, ahol én előfordulok) nem 20 gramm szénhidrátot visznek be, hanem picit többet, edzést előtt egy kis plusz löketet, mivel hatékonyabb úgy az edzésük. A bevitt szénhidrátot el is használják az edzés alatt, így gyorsan vissza tudnak kerülni a ketózisba, ami az életmódjuk lényege :)

Nem tipikus, de így is lehet. Esztétikailag bukják a sok glikogén és víz térfogatát, de nekik így is jó.

2015. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"23N, 164cm, 120kilo

Korábban is túlsúlyos voltam, de 2 éve volt egy törés az életemben ami után depressziós lettem. Kész ételeket és rengeteg édességet ettem, ami meg is látszik, mert egy év alatt 30 kiló jött fel. Már egy ideje jobban vagyok, úgy érzem sikerült kigyógyulnom a depresszióból és csak a súlyomból kellene lejjebb adni, mert már ott tartok, hogy érzem, hogy az egészségem bánja."


tegyünk tisztába pár dolgot!

1. a depresszió egy súlyos mentális betegség, nem egyenlő azzal, hogy szomorú vagy és kompenzálod zabálással - és magától nagyon ritkán gyógyul, sőt igazság szerint sehogy nem gyógyul, csak kezelhető

[link]

2. gyakorlatilag a testtömeged felét le akarod (kellene) adnod, ehhez nem kis idő kell és mindenképpen orvosi felügyelet, aki monitorozza az egészséged, hogy ne készítsd ki a pl a szíved ill nem ártana egy kompetens személyi edző sem, aki felügyeli az étkezésed és a gondoskodik róla, hogy ne tedd tönkre az izületeidet

2015. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Említetted, hogy már attól tartasz, hogy az egészségedre megy rá a plusz felesleg.

Na! Ha ennyi CH-t eszel egy nap, akkor nem csak hogy egészségtelen, de hosszú távon még hízni is fogsz.

Rá mehet a gyomrodra, májadra, pszihédre és még ki tudja midre. Nem beszélve a plusz kilokrol ami akkor menne rád, ha egyszer feladnad a diétát. Már pedig fel fogod, mert ilyen koplalast a szervezet nem bír el.

Ne a mai reklámok által "jónak mondott" módon akarj fogyni, mert az csak a pénzről szól.

A megoldás mozgás, mozgás mozgás és ésszerű, átgondolt diéta.

2015. okt. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Gabeszcbr válasza:
még egy cukrosnak is kell 180
2015. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17: Nem, nem kell. Egy cukrosnak kifejezetten árt a sok szénhidrát, s ha meg akar gyógyulni, jobb, ha minimalizálja. De ez az orvosoknál nem szimpatikus álláspont. Sajnálom a cukrosokat, akiknek kötelezően cukrot kell tolniuk folyton. Némelyiknek ez elég durva, mert korábban sem evett annyit s nem bírja.
2015. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 gumicsizmás bagoly válasza:
Először menj el orvoshoz és csináltass egy teljes vérképet. Ha antidepresszánst szedsz, az elve hajlamosít a hízásra.
2015. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Jajj… azért azt mondani a 180g-ra, hogy cukrot tolnak állandóan elég durva.

Ennél a normális étkezés során jóval többet viszel be. A szénhidrát ugyanis nem cukor. (Vagyis nem csak) A gabonák (pl. zabpehely, rizs, búza, stb), a gyümölcsök, a krumpli stb. tartalmaznak ch-t. Ez azért még nem ördögtől való.

Én a helyedben a 160g, vagy esetleg 120g-os IR diétával próbálkoznék. Nem véletlenül találták ki őket. Nem fogsz koplalni, nem leszel ingerlékeny a ch hiány miatt, nem lesznek éhségirohamaid, vagy rosszulléteid a leesett vércukorszint miatt. Olvass utána a neten, és kérj segítséget, a legjobb ha egy dietetikushoz fordulsz.

2015. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!