Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 80g szénhidráttal lehet...

Napi 80g szénhidráttal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 12:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20: Szerintem nem durva, mégis mit mondjak arra, ha már kora reggel orvosi parancsra elkezd enni s minden étkezéskor betol nem kevés szénhidrátot? Amúgy 160g a tipikus szám, de az se kevés.

Tudom, hogy van, aki ennél is többet visz be, egy nem keveset evő normál étrendű embernél ez a helyzet. Attól még nagyon sok s nem jó, hogy a modern ember szénhidrátot szénhidráttal eszik.

Tudom, miben van szénhidrát, muszáj is tudom, az életmódom miatt. Nem ördögtől való a szénhidrát, s megfelelő étrenddel felőlem simán ehet valaki sokszáz gramm szénhidrátot. Valamiből kell energia s nem mindenki bírja a sok zsírt.

2015. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom te miket eszel, en csinaltam a dietat. Ket szelet teljes kiorlesu kenyer ,40g, ennyit kell megenni reggelire. Ebedre belefer pl. 50g rizs, tizoraira rgy alma, vagy egy muzliszelet. Azert ez nekem nem a ketpofara zabalom a gumicukrot. Ha valaki eddig egezsegtelenul taplalkozott, annak epp eleg ennyi valtozas is.

Szerintem ez egy esszeru es tarthato etkezes, illetve inkabb eletmodvaltas es nem fogyokura.

A legtobben ott rontjak el, hogy mindenrol lemondok, soha tobbe cukor, soha tobbe szenhidrst. Szerinted 80g-mal meddig fogja birni? Nem sokaig, mivel allandoan ehes lesz. ( Az elejen en majd megorultem 160g mellett is). Aztan jon az elso elbukas, es a nekem ez nem megy feladom.

Tartom, hogy a dietetikus tud neki segiteni a legjobban.

2015. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nagyon keves a napi 80g szenhidrat!!! Minimum 150-160g es termeszetesen melle a megfelelo aranyu feherje es zsiradek bevitel. Sok folyadekkal es egyre novekvo mozgassal. Heti 2-3 napon 30-40 perc seta mar beindithatja a fogyast. Persze a mennyiseget es kesobb az intenzitast nem art novelni, de mindenkepp figyelembe veve az aktualis sulyt, egeszsegi allapotot es allokepesseget. Kitartast a dietahoz, mindenkepp megeri: fittebb, egeszsegesebb, magabiztosabb leszel ;)
2015. dec. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!