Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Próbálta valaki a káposztaleve...

Turbi kérdése:

Próbálta valaki a káposztaleveses fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Most találtam és hallottam róla rém híreket is, meg olvastam utána is persze és kíváncsi lennék rá hogy ezek tényleg igazak-e( hasfájás, szédülés, egy hét alatt 5-8 kg minusz) és ha valaki próbálta mi a véleménye róla?

2015. okt. 14. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem és probáltamvaloszinu h igaz ha nem eszel semmit csak azt akkor mit vársz? 0 kcal van benne még jó h szédül meg minden baja van
2015. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koplalós hülyeség, nem attól leszel fittebb és egészségesebb, meg ugye normál súlyú, ha egy hétig nem eszel mást, csak ezt a levest. Kúrák egyébként se hasznosak, sőt hizlalnak is, tartós fogyáshoz életmódváltás kell.
2015. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Két napig bírtam. Isteni finom amúgy, de hatodszorra már az undor kerülgetett tőle.
2015. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeretem a káposztalevest (persze zsírral), de olyan sok fehérje nincs benne. Amúgy sem nekem való a szénhidrátdús étkezés (ha nekem káposztalevessel, zöldséggel és gyümölccsel kell jóllaknom, akkor nyilván ezekből eszem ipari mennyiséget, bár ezt csak egy napig, mert szénhidrátmérgezést kapnék. nem pontos kifejezés, de én annak nevezem, ha kicsit rosszul leszek a túl sok szénhidráttól).

Plusz nem szoktam idióta fogyókúrákat követni, mert több eszem van.


8 kg zsírból fogyáshoz olyan kalóriadeficit kell, amit simán koplalva nem lehet összehozni, de még napi pár óra edzés is smafu. Fuss napi 100 km-t hegyen, s persze alig egyél mellé, akkor talán lemehet annyi.


Nekem aztán semmivel nem menne le 5-8 kg egy hét alatt, az tuti. De ez csak ilyen mese, ez egyértelmű a nem nőcis és bulvárlapokat tanulmányozók számára.


Miért nem lehet élvezetesen egészséges életmód mellett fogyni? Sokkal jobb, mint mesékben hinni és szenvedni, miközben lefogyunk egy kis izmot, vizet, miegymást.

2015. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!