Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egeszseges eszem zoldseget,...

Lambertasszisztens kérdése:

Egeszseges eszem zoldseget, gyumolcsot, szarnyas hust, magokat, reggelire zabot v teljes kiorlesu kenyeret (fel szeletet) es ezzel fogyhatok?

Figyelt kérdés
Mar ilyen alacsony kcalon eszem egy jo ideje fogytam is csak a folytatashoz kellene mert mar ezt megszokta a szervezetem szerintem.Vagy valasszam a ketogen dietat ami magas kaloria mellett keves ch? De a magas kaloria ugy akkor nem okoz elhizast? Vagy inkabb a kaloriat figyeljem es ne a cht?

2016. ápr. 4. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit eszel, az egészséges, de ha megállt a fogyás, akkor nyilván nem használsz el több kalóriát, mint amennyit megeszel. Mert ugye az uborka is hizlal, ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elhasználsz, csak uborkából ez lényegesen nehezebb, mint csokiból
2016. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már a ketogén diétát. Nekem működött. Ha kipróbálod arra azért számíts,hogy az első napokban be leszel zombulva. :-)
2016. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj neki a netnek és olvass utána. Írtam neked pár kisregényt a témában, kérdéseid is van millió, ennek ellenére lövésed sincs semmiről. A ketogén diéta nem ír elő kalóriát, még szép. Azt a kalóriaigénynek és a céloknak megfelelően kell belőni.


A túl sok kalória elhízást okozhat, akármilyen diétában.

2016. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!