Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Már egy ideje diétázom +...

Már egy ideje diétázom + sportolok is, és sikerült 6 kg-t leadnom. Ha 2,5 L popcornt eszek meg, az nagyon "kizökkent" a diétából, nagyon hizlal?

Figyelt kérdés

Már lassan két hete diétázom és sportolok rendszeresen (megjegyzem,ez előtt is sportoltam..),és már 6 kg-t leadtam.Változtattam az étrendemen,kevesebbet eszek egy nap,és ha eszek is,csak egészséges kajákat próbálok fogyasztani.Hétfőn,szerdán és pénteken kijárok futni (általában 5 km-t,egy tó körül),és minden nap itthon edzek még fél,néha háromnegyed órát.Már rég nem ettem semmi olyan nagyobb szénhidráttartalmú ételt,sem ittam cukros italt.Holnap viszont az osztálytáram szülinapja lesz,amit moziban tart.Belefér ezen az egy napon (holnap)(a diéta alatt) egy 2,5 literes popcorn + 0,5 lieteres üdítő?

(Amugy meg,nem vagyok "kövér",csak van egy kis minimális felesleg rajtam,és azt szeretném leadni...(172 cm,65 kg,13/L))

A válaszokat előre is köszi ;)



2016. máj. 5. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt 6 kg-t kizárt, hogy mind zsírból adtad le. Annak nagy része víz és egy kis izom volt. A popcornból meg nem muszáj ám,mind a 2.5 litert betolni az arcba.
2016. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális vagy? Most komolyan?!

Ennyi idő alatt ennyit nem szabad fogyni! Még felnőttnek sem, nemhogy egy fejlődő szervezetnek!

Olvass utána az egészséges táplálkozásnak! És kamaszkorban egy adag popcornnal ne foglalkozz!

2016. máj. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a többiekre, én fél év alatt fogytam le 45 kg-ot. Semmi baja nem lett a szervezetemnek és már 2 éve tartom a súlyomat mert számolom minden nap a kalóriákat és csak zöldséget, gyümölcsöt eszek. Egy nap alatt semmi sem fog kizökkenteni a diétából. Senki sem egy nap alatt hízott el hanem hetek, hónapok, évek alatt.
2016. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!