Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem sportolok intenzíven,...

Ha nem sportolok intenzíven, tehát pl nem ugrálok Shaun T. -re, csak felülést csinálok és fenékgyakorlatokat fekve, ugyanúgy hatásos?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Étkezéseddel mi a helyzet? Hisz a nagyobb részét ez határozza meg!
2016. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel fingod sincs az egészről, ezért neked nem hatásos.
2016. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jó semmire.

Helyes étrend és normális edzés kellene.

2016. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Helyesen étkezem,már -4kg-nál tartok,nem állítom,hogy mind zsírból ment le,de szénhidrátot csak egészségesen viszek be. -10kg a cél. Még -6

De eddíg semmit sem csináltam. 1 hete tornázgatok,de csípőkopásom van,nem bírok sokáig állni. Shaun T.-t próbáltam 1 hete de másnap nem bírtam lábraállni annyira fájt a csípőm. Fekve tök jó egyébként. Nyílván tudom,hogy semmit sem ér a felülés,ha a fölötte lévő zsír nem tűnik el,de ettől függetlenül kalóriát éget?

2016. ápr. 2. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem éget annyit közel sem, ráadásul a felülés még káros is sok esetben. Én inkább sétálnék napi 10km-t szerintem még az is hatásosabb, csak nem tudom ez neked mennyire megoldható.
2016. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem éget sok zsírt. Kardiózni érdemesebb lenne. Gondolom, ha sokáig nem tudsz állni, akkor futni sem. De a biciklizés, úszás is elképzelhetetlen? Mindkettő sokkal hatékonyabban égeti a zsírt, mint a gyakorlatok, heti kétszer, háromszor érdemes lenne valamelyiket legalább 40 percig csinálni.

A felülés meg nem feltétlenül olyan jó, lábemelés, hasprések hasznosabbak lehetnek.

2016. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem,a biciklizés jó ötlet:) köszönöm szépen.
2016. ápr. 3. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!