Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék minnél...

Fogyni szeretnék minnél hamarabb de sportolok és keveset eszek akkor se fogxok mit csináljak?

Figyelt kérdés
boxolok napi 1-2 órát amibe van erôsítés is és keveset eszek és még sem fogyok. Mit tegyek?!
2016. ápr. 5. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

" és keveset eszek "


-na ezzel van a baj,hogy te nem eszel igazából keveset,csak azt hiszed,leírom a kevés evők egy napját,hasonlítsd össze azzal amit te ténylegesen megeszel :


-reggeli : 1 főtt tojás

-ebéd : 1 tányér leveske

-vacsi : 1 marék kőrözött túró

2016. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudtommal este nem szabad enni.

És 5 ször kell egy nap enni csak keveset.

Van nekem fogyokuras receptem amibe nincs hus se teszta csak gyumolcs zoldseg stb de en probaltam mar de ki keszult a gyomrom.... Jelzem nem azert hagytam abba mert (zabálni akartam) ha nem gyenge voltam és egyéb gyomor gondjaim voltak

2016. ápr. 5. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy mit és mennyit (grammra lemérve!) eszel, mi a kevés.
2016. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bàrmikor lehet enni. Az este nem eves egy nagy humbug. 5-6 etkezès kell, jol megtervezve hogy meglegyenek a makròk is a szervezetednek megfelelően.
2016. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első, az nem kevés evés, hanem kvázi semmi. Azonkívül kinek mi a kevés evés. Nekem 10 tojás, 2 deka kókuszzsír, 3 deka olajos mag, sok zöldség és kevés gyümölcs. Szép is lenne, ha tudnék ilyen picit enni, bár néha már összejön :)


Miért ne lehetne vacsorázni? Ennek semmi értelme. Van, akinek nem kell, de pl. nekem durva lenne, ha nem ehetnék lefekvés előtt 8-10 órával vacsorát... Sokaknak ez a 8-10 óra is sok lenne...


Napi minimum egy étkezés kell, nőknek általában ennyi sem jó. Nekem a 2 az ideális, de lehet 5 is, a fő, hogy délután 2 és 8 közé (de lehetőleg 3 és 7 közé) essen az összes :) Az a jó, ha az ember megtalálja a neki megfelelő beosztást. Sok-sok kísérletet végeztek e téren s arra jutottak, hogy oly mindegy, hány darabba osztjuk - már ha az jó nekünk, mert aki reggel éhes, az nyilván ne éhezzen délelőtt. Sokan átnevelik magukat időszakos böjtre, én ezt sem tettem volna meg, én eleve ilyennek születtem, mindig nagyon rossz hatással volt rám a reggeli, próbáltam sok évig és végig utáltam. Ami ellentétes veled, azt nem szokod meg.

2016. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!