Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 5 hónap alatt 8 kg fogyás...

5 hónap alatt 8 kg fogyás nagyon lassú tempónak számít?

Figyelt kérdés

Januártól kezdve elkezdtem egészségesen étkezni és mozogni,eddig nem is tudom,hogy hogy nem tudtam így élni,most nagyon jól érzem magam egészséges kajákkal és sporttal:D

174 cm vagyok és 96kg-ról indultam.

Ma reggel voltam 87,5 kg.



2016. jún. 7. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lassú, de ez nem gond. a bőr jobban regenerálódik, és a szervezetnek is könnyebb ha kevesebb megy le.
2016. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen, lassúnak számít viszont így is szép eredmény. Csak így tovább.
2016. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egészséges fogyásnak nevezném, nem lassúnak. :)
2016. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így érdemes csinálni. Én kb. havi egy kilót fogytam tavaly, és nem bántam meg. Nem kellett koplalni, belefért ünnepnapokon egy-egy süti, és lassan kitapasztaltam, mi jó a testemnek mozgásban-étrendben. Ha a diéta alatt energikusabb vagy, mint előtte, jobban érzed magad, akkor jól csinálod. Ha rendszeresen energiahiányosnak, fáradtnak, nyűgösnek tűnsz, akkor valami nem stimmel.
2016. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban érzem magam,igen:)

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Ment a zöld kéz:)

2016. jún. 7. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
ez az ideális fogyási tempó, irigyellek, én is próbálkozom, hol sikerül, hol nem annyira , nekem kicsit visszajöttek a kilók
2016. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele, hogy lassú-e vagy sem, a lényeg, hogy kitartóan csinálod már 5 hónapja és haladsz lefelé. Minden elismerésem és gratulálok a vasakarathoz. :) Ha túlélted az elmúlt majdnem fél évet igy, akkor innentől már csak könnyebb lesz. Sőt, ha ilyen sokáig szenvedsz azért, hogy elérd a kivánt testsúlyt, az meggátol majd a jövőben, hogy ne térj vissza a régi rossz szokásokhoz. A bőröd pedig igy tuti nem fog megereszkedni. Kitartást és további sikereket kivánok! :)
2016. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Genetika :D lassu egyebkent de a lassu fogyas a legjobb ha gyorsan fogysz gyorsan is hizol altalaban :)
2016. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pont jó. Nincs hatalmas felesleged. Épp csak súroltad a túlsúlyos és az elhízott határt.


Legyél türelmes. Én ott (is) rontottam el annak idején, hogy gyorsan akartam sokat, és feladtam. Visszatértem a bánatzabáláshoz. Ma már jóval többet kell lefogynom. Pedig 30kgt lefogytam annó 15 évesen. Igaz, szar módszerrel, mert koplaltam.

A lényeg, hogy a testnek erre van szüksége. Nem havi 5-10 kg fogyásra, hogy a bőröd úgy nézzen ki, mint egy sharpei kutyus. Aki alapvetően aranyos, de egy emberi testnek ez nem áll jól. :)


Azt lehet tudni hány kg a cél?:)

2016. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!