Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit egyek a kenyér helyett?

Mit egyek a kenyér helyett?

Figyelt kérdés
Olvasok rengeteg dietas receptet, el is keszitem. De nem ehetek hozza kenyeret. Egyik receptnel sem irja, hogy mit ehet hozza az ember.
2016. szept. 18. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Semmit nem ehet hozzá! Ha valaki arra született, hogy egy életen át szenvedjen, tegye ezt úgy, hogy ne egye a kenyeret!
2016. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

vgay pedig abonett, az a gagyi kétszersült kenyér vagy teljes kiőrlésű


de amúgy az egyessel egyetértek...

2016. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármit enni helyette? Illetve ez ételfüggő, emberfüggő...

Én általában semmit vagy zöldséget eszem "helyette", a párom rizst (vagy kenyeret, de csak havi egyszer süt, évekig pedig sosem tette), nekünk ez tökéletesen megfelel. Nagyritkán, ha száraz, ropogós dologra vágyom az ételhez vagy külön, magropogóst készítek (darált olajos magvak kis vízzel elkeverve, mikróban vékonyan "kisütve", nekem roppantul ízlik). Van, aki magkenyeret eszik, nekem sose jöttek be, régebben kalóriabevitelnek használtam, mert valamit enni kell, de magában ettem, ahogy az ételeimet is kenyér nélkül.

Mondjuk én nem diétás ételeket eszem (illetve de, csak másmilyen diétásak, mint amikre te gondolsz, az biztos), hanem mondjuk rántottát vagy töltött tojást, paradicsomos káposztát, zöldséglevest vagy lecsót, esetleg csokitortát... :D Ezekhez nem kell kenyér, mondjuk szerintem semmihez sem kell, még a vajas-fokhagymás pirítós lehet egy kivétel, de én azt is olajos magvas cuccokból készítem, ami más, de nekem működik.

2016. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
puffasztott barna rizst
2016. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tk kenyér? Rozskenyér? Ch csökkentett kenyér?

Abonett?

Szárított zöldség?

Édesburgonya

Köles, bulgur, quinoa, couscous, rizs

2016. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!